[Video]: Tareq Yapar da Biz Yapamaz mıyız :) Invertte Yer Süpürme

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ya Iskender bir turlu aldiramadim sana su V922 :-\ Inan alinca bana dua edeceksin, zira bu ufaklik adami uçuruyor :thumbup:

evet abi zaten kış geldi alıcam birtane levent aldı yarın onunkini deniycem bi tur ;D

Iskender Yenimol' Alıntı:
evet abi zaten kış geldi alıcam birtane levent aldı yarın onunkini deniycem bi tur ;D
Ne yaptin Iskender, deneme imkanin oldu mu :rolleyes:

Ynt: [Video]: Tareq Yapar da Biz Yapamaz mıyız :) Invertte Yer Süpürme

Mehmet abi sen ne yapıyosun ya ? Mecburmuyuz bizde ağzımız sulanıpta mikrolara para harcamaya ? Ayıp ya ayıp ! yok böyle bişey :D Tareqe vidyoyu yolla bayılacak ;D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mehmet bey bir şey soracağım bu videoyu siz Low da ki iniverse modamı çektiniz :rolleyes:

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi sen ne yapıyosun ya ? Mecburmuyuz bizde ağzımız sulanıpta mikrolara para harcamaya ? Ayıp ya ayıp ! yok böyle bişey :D Tareqe vidyoyu yolla bayılacak ;D
Beğendiğine sevindim üstad :laugh: ;)

cihan topcu' Alıntı:
Mehmet bey bir şey soracağım bu videoyu siz Low da ki iniverse modamı çektiniz :rolleyes:
Cihan Bey, o modu şu ana kadar hiç kullanmadım. Zira gerçek modelci olarak bizlerin büyük helilerde böyle bir imkanı yok, zaten gerekte yok. O zaman işin zevki kalmaz ki :D

Ben o tuşu tamamen satış stratejisi olarak görüyorum. Çünkü bu microyu sırf ters uçabildiği için alan kişiler var. Onlara bir neyi kıyak olsun diye yaptılar herhalde ;)

uf uf Çok Çalışmam lazım çok Hele benim gibi gece uçuşu isteyen biri olarak :'(

Abi tareq é yolla bu Video yu. Türkiyeye geldiğinde bunun üstünde bir hareket yapamicaksa gelmesin. Sakın.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Abi tareq é yolla bu Video yu. Türkiyeye geldiğinde bunun üstünde bir hareket yapamicaksa gelmesin. Sakın.
Erhan Yozgat'a geldiğinde biraz bozuktu Tareq farketmişsindir belki, pek keyfi yoktu görmüş bu videoyu. :lollol: :lol: :lol:

Ynt: Ynt: [Video]: Tareq Yapar da Biz Yapamaz mıyız :) Invertte Yer Süpürme

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan Yozgat'a geldiğinde biraz bozuktu Tareq farketmişsindir belki, pek keyfi yoktu görmüş bu videoyu. :lollol: :lol: :lol:
Hahahaha[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Abi akşam akşam bayıldım gülmekten, bombaymış hakikaten :lol: :lollol: :bravo:

Tareq bu işi bırakırsa sorumlu sensin abi ona göre :lol: :lol: :lollol:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Geldi şu araba hareketini yaptı ama onu da yaptık, hem de daha güzel :lollol: Bakalım seneye ne yapacak :lol: :lol:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi akşam akşam bayıldım gülmekten, bombaymış hakikaten :lol: :lollol: :bravo:

Tareq bu işi bırakırsa sorumlu sensin abi ona göre :lol: :lol: :lollol:
Tareq biraz çalışması gerekiyor, son zamanlar çok boşladı, hep aynı hareketler hep aynı hareketler nereye kadar :lol: :lol:

Tebrik ederim Mehmet abi. Çok güzel bir uçuş olmuş. Resmen spor salonuna zımpara çekmişsiniz. ;)

çok güzel bir uçuş olmuş. izlerken çok eğlendim :thumbup:

Mesut Sert' Alıntı:
Tebrik ederim Mehmet abi. Çok güzel bir uçuş olmuş. Resmen spor salonuna zımpara çekmişsiniz. ;)

Erhan Karazeybek' Alıntı:
çok güzel bir uçuş olmuş. izlerken çok eğlendim :thumbup:
Guzel yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar :thumbup: Zamaninda dogaclama olarak gelisen ve cok keyif aldigimiz bir calisma olmustu :laugh: