[Video]: tarot 450 ve modelim acı sonu

Dinçer SARIEREN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhaba

İyi bir uşuştu ama modelin kafamın üzerine gelmesiyle oryantasyon kaybı ve malum son. sadece pallerim kırıldı( fiberlerdi Allah' tan), dişli sıyırması veya başka bir hasar yok ama kesin şaftlar yine yamulmuştur. fena indi tepe taklak.. :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dinçer bey geçmiş olsun.Neyseki size bişey olmamış. Modeli arkanıza geçirmeseniz sorun olmayacakmış ama insan tabi o an ne yapacağını bilemiyor.

Hasar expertizi yapmışsınız ama size tavsiyem 4 servonun da içini açıp dişlilerini kontrol edin. Hasar görmüş olabilirler. %p

Dinçer bey geçmiş olsun, iyi ki size denk gelmemiş. Düşerken size gelecek diye korkmadım değil.

Kırım sert görünüyor, şaftlarda %90 ihtimalle gitmiştir. Şafak hocamında dediği gibi servolarıda bir kontrol edin :)

Geçmiş olsun Dinçer Bey.

Son anda verdiğiniz elevatör kontrolüyle kırımın şiddetini epey bir azaltmışsınız. %p

En önemlisi kimsenin zarar görmediği bir kırım olmuş, aman dikkat. :RCKolik:

Geçmiş olsun, herşeye rağmen ucuz atlatılmış bir kaza olmuş. Heli dediğin kırılır, geri toplanır, sağlığa bişey olmasın. Benim çekim çok hoşuma gitti. Kesin gimbal var bence, acaba kafanıza mı sabitlediniz? Yalnız uçuşlar için çok iyi olacaktır. Detay alabilir miyiz?

Geçmiş olsun kötü olmuş, sizin zarar görmemenize sevindim, malesef belirli bir seviyeye gelene kadar kırım kaçınılmaz :saygilar:

Dinçer bey geçmiş olsun, buna benzer birkaç kırımda ben yaşamıştım. Önemli olan size bir şey olmaması, model her türlü toplanır. :saygilar:

Herkese tesekkur ederim. Basimin uzerine geldi birazda ruzgar vardi olan oldu. Olsun ben seviyorum ugrasmayi. Ucurmak kadar mekanik ve elektronik islemlerde bir o kadar keyif veriyor bana.

Emre Bey

Kayit cihazim su sekilde, kafama takiliyor. Yanlizken cok ise yariyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20170310_190722 (724 x 1288).jpg
    IMG_20170310_190722 (724 x 1288).jpg
    137.9 KB · Görülme: 24

Modeldir toplanır. Önemli olan size ve moralinize bir şey olmasın. Tekrar geçmiş olsun Dincer bey.

Bu arada rescue ünite kullanmayı düşünür müsünüz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun abi. Sen o modelde iyice usta olursun artık [emoji5]

Sonrada bi 700 yakışır sana

yok Mehmet Abi. zaten modelim ucuz ve şimdiki kullanılanlara göre elektronik ve mekanik olarak eski bir model. ben devamlı modeli ve kendimi zorlayarak çalışmalara devam ediyorum. şimdilik bu modelle rahatça kırıma devam, biraz durumum el verince hatırı sayılır bir modele geçmek istiyorum. o zaman düşünebilirim tabi ki..

Ben kesin gimbal de var demiştim, görüntüde hiç sallantı yok :) Herkese lazım bir kafa kamerası, yalnız çıktığım zaman çok arıyorum. Yeni modelde rescue özellikli ünite mutlaka düşünün bence, tabi ki her kırımı engelleyecek diye bişey yok, ama bir çoğunun önüne geçiyor. :)

öneriler için teşekkür ederim

Dinçer Bey büyük geçmiş olsun :saygilar:
Size bir şey olmaması en büyük teselli olmuş :saygilar:

Geçmiş olsun Dinçer bey bende bir kaç defa böyle durumlarla karşılaştım ilerde bu tür sorunlarınız kalmaz mücadele devam. :saygilar:
Size küçük bir tavsiye, modelinizin ne olursa olsun Rescue yanınızda olsundur. :saygilar: