[Video]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - Fatih Başaran

Asıl ben teşekkür ederim tüm arkadaşlara, malzeme güzel olunca çekilenler de güzel olur. Daha fazlası ve daha güzeli çekilebilirdi ama dedim ya gün güzeldi ancak bu kadar oldu. Sonrakilerde daha fazla çekmek umuduyla diyeyim. Bir de sabah sahadaki emniyet şeridinin kazıklarını çakma işi Hakan hocamla bizdeydi. Taşla tahta kazık çakmak ne zormuş yahu. Hamlamışım.. :laugh: O gün, gün boyu kolumun elimin dermanı kalmamış :) Kısmet diyelim.. Herşeyiyle keyifliydi. Tekrar buluşmak görüşmek umuduyla... :RCKolik:
Doğukan Ocak' Alıntı:
Fatih abi eline koluna sağlık gerçelten çok zahmet ettin :thumbup: Orada olmama rağmen tüm videoları tekrar izledim :D

Kamerayı zaten biliyoruz ama kalitesine bayıldım ;D bu arada videolar 24-25 fpsmi merak ettim?

Doğukan, videoları 25fps çekiyor kamera..

Fatih Başaran' Alıntı:
.... Bir de sabah sahadaki emniyet şeridinin kazıklarını çakma işi Hakan hocamla bizdeydi. Taşla tahta kazık çakmak ne zormuş yahu. Hamlamışım.. :laugh: O gün, gün boyu kolumun elimin dermanı kalmamış :) Kısmet diyelim.. Herşeyiyle keyifliydi. Tekrar buluşmak görüşmek umuduyla... :RCKolik:
Evet ya, biz neden düşünemedik bunu :-\ Hepimiz o kadar hamız ki, benim bacaklar bile pazar günü ağrımaya devam etti :-\

Fatihin ellerin dert görmesin.Akşam her birini üşenmeden oturup izleyeceğim.Emeklerine sağlık. :saygilar: :bravo:

Sabah güne bu videolarla başladım, eline emeğine sağlık Fatih abi :)

Uçuşlar harika, nitronun "aha çalıştı"sı da efsane :D Günü yaşadık bi nebze biz gelemeyenler, teşekkür ederim :saygilar: