[Video]: TREX 550L MAİDEN

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: bu gün trex 550l elimin test uçuşunu gerçekleştirdim gayet stabil ve çok rahat kullanımı :lol: :lol: yalnız çok hantal geldi heli bana normal mod linear iddle 1 85 yinede çok güzel uçuyo videosu akşama herkese selamlar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

o kadar net degil ama arkadas bunu çekebilmiş

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

TREX 550L MAİDEN

Hadi hayırlı olsun tekrardan Gökhan :hoppa: :hoppa:
Maşallah yakışıklının eline de yakışmış :thumbup:
Videoyu bekliyoruz :saygilar:

TREX 550L MAİDEN

Hayırlı olsun güle güle kullan gokhan

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TREX 550L MAİDEN

Hayırlı olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TREX 550L MAİDEN

Hayırlı olsun. Bu gün ibrahimin Trex 550L modelini yakından gördüm. Hatta bir iki dakika uçurdum. Boyut olarak çok ideal.

TREX 550L MAİDEN

hayırlı olsun :saygilar:

Model olarak en ideal modellerden birisini aldin Gokhan ;) Maiden de yapilmis artik modele alisma zamani, tekrar gozun aydin ve hayirli olsun :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Model olarak en ideal modellerden birisini aldin Gokhan ;) Maiden de yapilmis artik modele alisma zamani, tekrar gozun aydin ve hayirli olsun :thumbup:
tesekkür ederim mehmet abi invert falan denedim ama arkadas kaydetmeyi unutmuş model gayet stabil acelesi yok yavas yavas uçuşlara devam çok tesekkür ederim

Hayırlı olsun Gökhan. 550'den bir 450 gibi hareket etmesini bekleme, stabil bir modeldir. Ancak seri hareketlere girdikçe o cüssenin ne kadar hızlı hareket edebileceğine şaşıracaksın :D

Emre Kaman' Alıntı:
Hayırlı olsun Gökhan. 550'den bir 450 gibi hareket etmesini bekleme, stabil bir modeldir. Ancak seri hareketlere girdikçe o cüssenin ne kadar hızlı hareket edebileceğine şaşıracaksın :D
tesekkür ederim emre abi gercekten çok stabil çok güzel bi model