[Video]: Trex 600 dfc nitro uçuş videosu Emre Yolcu Balikesir

Merhabalar ilk nitrolu helim olan trex 600 nitro flybari yakın zaman once DFC ye cevirdik . Flybarrlı olmasından oturu artık pek ucurmuyordum ama
dfc ye cevirince tekrardan o eski heycanını bende kazandı ve 2 haftadan beri alana giderken elimi ilk attıgım helikopterim haline geldi:laugh:
Bu pazar havayı da guzel bulunca bir video cektik paylaşmak istedim iyi seyirler:laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

alan szbo Türkiye şubesi resmen :laugh: uçuş çok güzel emre oryantasyon ve estetik üst düzeyde ama ben 700 e dfc ile olan uçuşlarını görsel açıdan daha iyi buluyorum birara onlarıda yükle :saygilar:

Eline sağlık kardeşim, akşam üstü facebookda denk gelip izlemiştim çok güzel estetik uçuş olmuş :thumbup:

Yine yere yakın, yürek hoplatan ama izlemesi de bir o kadar keyifli şahane bir uçuş olmus Emre sticklerine sağlık :bravo:

Ara ara yaptığın bu güzel paylaşımların havalarında ısınması ile sayıca artmasını diliyor paylaşım icin tesekkur ediyoruz :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vala tamamini cok keyifli izledim.. sticklerine saglik basarilarinin devamini dileriz ne diyelim :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık Emre, paylaşım için teşekkürler. :bravo:

Umuyorum her zaman bir nitro modelin olur ve arada bir de olsa uçarsın. Bence nitro sana çok yakışıyor. :coolxf:

Pilotajın için zaten birşey söylemeye gerek yok, tam bir görsel şölen. :RCKolik:

Helal emre yabancı pilotları aratmıyorsun

Valla son zamanlarda keyifle izlediğim en güzel uçuş, tebrik ediyorum kardeşim bravo, yere yakın ama kararlı ve net hareketlerle gerçekten görsel şöleni yaşattın.Kırımsız uçuşların olsun Emre görüşmek üzere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok iyi uçuş olmuş Emre, çok keyifle izledim :bravo: :thumbup:

Kameramanın da çok güzel yakalamış valla heliyi :)

Emre paylaşım için teşekkürler, daha fazla görmek istiyoruz :)

5.35 ten sonrasını da özellikle beğendim... Kuyruk durmuyor, durmuyordu :laugh:

Gerçekten kameramanın da ellerine sağlık :thumbup: Dün söylemeyi unuttum. Senin videoları ne zaman izlesem "Snake" hareketini 4 gözle bekliyorum. Bir ara yapmayacaksın gibi geldi ama sonunda biraz kısa da olsa :D 02:20'de beklediğim hareket, "Funnel Snake" geldi :halay:

cem yolcubal' Alıntı:
alan szbo Türkiye şubesi resmen :laugh: uçuş çok güzel emre oryantasyon ve estetik üst düzeyde ama ben 700 e dfc ile olan uçuşlarını görsel açıdan daha iyi buluyorum birara onlarıda yükle :saygilar:

Teşekkür ederim Cem 700le de video cektiğimizi zannediyorduk ama başlamamış video sonra yarıda farkedip kayıt tusuna basıldı sonu var ucusun ve iyi kalitede olmamış parmakla kapanmış kameranın onu fln vs..oyuzden yuklemedim onu. haftayada onla yukleriz bi video:laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Eline sağlık kardeşim, akşam üstü facebookda denk gelip izlemiştim çok güzel estetik uçuş olmuş :thumbup:

Teşekkür ederim Dogukan kardesim :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yine yere yakın, yürek hoplatan ama izlemesi de bir o kadar keyifli şahane bir uçuş olmus Emre sticklerine sağlık :bravo:

Ara ara yaptığın bu güzel paylaşımların havalarında ısınması ile sayıca artmasını diliyor paylaşım icin tesekkur ediyoruz :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok teşekkür ederim Mehmet Abi değerli yorumların için inşallah onumuzdeki haftalarda havalar daha guzel olucak sırf video değil foto&video olarak paylaşımları arttırır ve
çok kalabalık olmasakta genelde üç kişi oluyoruz mini balıkesir buluşmaları olarak paylaşımları surdururuz:laugh:

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Vala tamamini cok keyifli izledim.. sticklerine saglik basarilarinin devamini dileriz ne diyelim :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Aytaç Abi seyri keyif verdiyse ne mutlu iyi dilekleriniz içinde ayrıca teşekkürler.