[Video]: Uzbekistan Tawmora bulusmasi 18 01 2015

İlgi Alanı
Heli
Beklenmedik kacak bir bulusma arkadaslar vesile ile 3 yildir rafta duran Raptor G4 ilk ucusunu yapti, HH 60 Jayhawk modelimin mekanigini dort palli uprage ettikten sonra test etme imkaninida bu gun buldum sizleri foto ve videolarla basbasa birakiyorum :)

Sayin Admin, gecen haftada fotograf yukleme denememelerim basarisizlikla sonuclandi, bu haftadada durum aynidir, hatta bu hafta fotograf olculerinide oldukca kuculttum ama sonuc degismedi bilgilerinize....

HH 60 Jayhawk dortlu rotor ile mekanik test
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Raptor G4 ilk defa uzbekistan semalarinde alali 3 yili geci ama ilk defa ucus nasip oldu :)

wl v977 olmazsa olmaz! :) kirmizi olan benim yesil olan evlatin ama ikisininde ucus pilotu evlat :)

Emin 4 pal uçuş çok başarılı olmuş elbisesini giydir de öyle seyredelim ,yaşını başını almış adamlarız böyle çıplak çıplak olmuyor tövbe tövbe :lol:

Emin, tebrikler valla 4 pal işi tamamdır, ince ayarlarıda anlatırsın artık, mustafa'nın da eline sağlık. :saygilar:

Emin bey öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben de aynı şekilde özellikle 4 palli modelin uçuşunu çok beğendim. Ellerinize ve emeğinize sağlık :thumbup:

Bu arada foruma resim yükleme ile ilgili şu konuya bakabilirsiniz. :)

Emin Bey elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Çok keyifli bir buluşma olmuş. 4 palli model bence de giyinmeye hazır. :laugh:

Tranzon hobi gurubunun özbekistana uzanan kolu gerek modelleriyle ve yeni pilotumuz Mustafa Keleş ile çok hızlı bir şekilde ilerlemekte inşallah yozgat fun fly hep beraber olacağız