[Video]: Yuvacık Buluşması - 15.04.17

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet sıra geldi Cumartesi gününe ait videolarımızı paylaşmaya :thumbup: Kamera masada olunca, sağolsun tüm arkadaşlar hiç boş durmadılar ve sahada bizlerle olamayan siz değerli arkadaşlarımız için hemen hemen her ani çekmeye çalıştılar :RCKolik:

Hal böyle olunca 14 adetcik videomuz oldu yayınlanan :eek: :laugh: ;D

-- İlk videomuz sahadan genel manzalar ve mangal keyfimiz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

-- Normalde bize bilen bilir. Sahaya pek iş bırakmaz, ayardır... işlerini evde yapar geliriz. Ama bu hafta biraz yoğun geçip, sahada model teslimleri olunca olayı biraz abarttık galiba :laugh:

-- Murat kardeşimizin hayallerine kavuşma anı.

-- Şafak kardeşimiz geçen haftaki model kaybından sonra vakit geçirmeden sahalara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Günün en özel anlarından bir tanesi elbette ki Murat kardeşimizin Goblin 570 MAIDEN uçuşuydu. Aylardır model uçurmamasına rağmen ilk önce 450 ile üzerindeki pası attı. Sonra gayet soğukkanlı bir şekilde MAIDEN yapıp, modeli ile tüm gün kaynaşdı :thumbup:

Bu da 450 ile günün ilk uçuşu

Türker'in deyimiyle Türkiye'deki Nitrocuların yarısı bugün Yuvacık Heliporttaydı :lollol: :laugh:

Aylar sonra TREX 700 Nitro tek seferde, hiç üzmeden çalıştı. Zengin adam ayarı yapınca böyle oluyor diye düşündük. Detaylar video da :lollol: :lol: Ama uçuş sonuna göre saygıdeğer Eksozumuz bize bir süpriz yaptı :eek:f:

Eksoz bağlantı sorununu sahada çözümlenince uçuşlara devam ettik. Videonun son kısmındaki motordaki ses değişimi (bayılma) tahmin ettiğimiz üzere yakıt seviyesinin çok düşük olmasından kaynaklıymış :D

Emre kardeşimizin modeli baştan biraz çalışma konusunda naz yaptı ama sonradan o da sahada TREX 700 Nitroyu görünce açıldı :laugh: ;D

Türker kardeşimiz Nitro'ya doyunca biraz da LOGO 690SX gönlünü alayım dedi :)

Yeni denemeye başladığı "NOSE-DOWN Funnel" hareketi çok yakında iyice oturacağa benziyor :thumbup:

Bu da normal LOW RPM uçuşu

Son olarak da Mustafa Hacılar kardeşimizin TREX 500 uçuşlarını paylaşalım. İnşallah tez zaman da yeni pilin gelmesi sonrası LOGO 550 de sahalarda göreceğiz :halay:

Ellerine sağlık abi. Hem senin, hem de çekim yapan diğer arkadaşların. 5'ini izledim, kaldı 9 :laugh: :bravo:

Tebrik ederim güzel buluşma yapmışsınız.
Yeni model hayırlı olsun,

Emre abi sanada geçmiş olsun Şansızlıklar peşini bırakmıyor, Allah'tan ucuz atlatıyorsun hep

Gerçekten çok güzeldi. Lehim videosuna bayıldım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet bir rc kolik buluşması videoları birbirinden güzel ve herbirinde ayrı birheyecan biryerde de uzun zamandır nitro uçuşuna şahit olmamışken sahada iki ayrı ve yakışıklı nitro görünce izlemesi bile ayrı bir keyif teşekkürler türker akgün teşekkürler emre kaman süper bir buluşma en kısa zamanda eski günlerdeki gibi bol arkadaşlı ve bol modelli buluşmalarda görüşmek üzere emeği geçen herkeze teşekkürler.

Allah keyfinizi artırsın,çok güzel keyifli bir gün olmuş,uçuşlar keyifli, nitrolar bir başka zaten. Murat kardeşimize tekrar yeni modeli hayırlı olsun, Şafağında yeni modeli hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşalrınız olsun. Paylaşım için ayrıca teşekkür ederiz :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eline sağlık Mehmet abi, buluşma gününü tekrar yaşadım sanki videolarla. :thumbup:

Mustafa kardeşime de ayrıca teşekkürler, başından sonuna kadar Logoyla bütün uçuşu çekmiş. :eek: :laugh:

Benim model biliyorsunuz Mehmet abinin deyimiyle " Tüplü " olduğundan uzun uçuyor, tamamını çekmek çok yorucu. :)

Saha videoları da ayrı bir tat veriyor, çok eğlenceli. :thumbup:

İnşallah devamı gelir buluşmalarımızın. :RCKolik:

Senin tüplü logo'dan sonra benim 7dk nitromu çekti baştan sona... Ctesi günü sahayı terk ederken Mustafa'nın kollar badici kolu gibi olmuştur sanırım :D Ellerine sağlık Mustafa :)

Videolar için elinize sağlık abi orada olmuş kadar olduk :thumbup: 20 Mayısı iple çekiyorum :thumbup:

Videolar şahane, elinize sağlık :)

Emre abi nitroyu iyice tüttürüyor, maşallah iyi km yaptı kısa zamanda %p Bu arada çalışıyorsa kurcalama abi, hortum kablo vs iyi böyle :)
Türker abi Logo ile uçuşlara tam gaz devam ederken, nitroyu da yılda bir çıkarırdı sahaya, yıllık uçuşunu gerçekleştirmiş onunla da uzun uzun :D
Mustafa uçuşlara aynen devam ediyor etmesine ama Logo'ya daha fazla yer verse gözümüz gönlümüz açılır :rolleyes:
Şafak yeni model hayırlı olsun, 550 çok güzel bir boyut, uzun soluklu bir birlikteliğiniz olacaktır :)
Murat abi, ben olsam o modelin her yanını nazar boncukları ile donatırdım. Tertemiz, cillop gibi... Hayat şartları benim için değişmese bendeydi kesinlikle, sana nasipmiş. Kırımsız uçuşların olsun :)
Uzun zaman sonra sahada mangal görmek çok güzel, afiyet olsun :D Nargile de Mehmet abimiz ile özdeşleşen bir saha ekipmanı, pratik çözümlerle bu keyiften mahrum kalmamış... Lehime de alıştık aslında sahada, bu ikinci oluyor, yakında komple herşey sahada yapılacak bu gidişle :D

Herşey on numara dört dörtlük :thumbup: Gözler Mordo abi ve Özkan abiyi de arıyor :) Beni artık unutmaya yüz tutmuştur, kaç buluşma oldu bilmiyorum katılamayalı... Hayat öyle gelişti ama günün birinde illa ki döneceğim, Protoslara güzel bakıyorum evde, uçuşa hazırlar daima :)