Walkera Master Cp Kullanan Var mi?

İlgi Alanı
Heli
Selamlar:
Walkera Master cp devo 7e kumandayla RTF olarak
Bazi sitelerde 220-230 dolar arasi. Bu modeli kullanmis forum uyelerinden helinin arti ve eksilerini paylasan olursa yardimi olur.Tesekkurler.

Markası Walkera olan tüm helilerden uzak durmanızı öneririz.

İlla bu boy olsun diyorsanız Blade 200 ya da 230s çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkurler Mehmet bey.
Zaten o kadar aradim forumda konusunu bulamadim .
Bu model fircasiz olmasi en buyuk eksi sanirim.
Bu boyutta wl toys V950 var ancak henuz pek kullanicisi yok.
Tek avantaji v977 gibi ekonomik ve brushless olmasi sanirim.

Cenk bey beklenti tam olarak nedir ? Eski mesajlarınıza bakınca şu ana kadar V977 kullandığınız gördüm, doğru mudur? Buna göre böyle bir model bakmanızın nedeni model büyütmek ve rüzgardan daha az etkilenecek şekilde uçuş mu yapabilmek ?

Mehmet bey bi suredir isler nedeniyle ucamadim
V977 yi sattim. Micro modelden daha buyuk modele gecmek istiyorum.
Ancak 450 heli kit olarak toplarken yardim alacak kisi yok yakinda. Rtf 200-250 bi heliyle bi sure daha calisma dusuncesindeyim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

boyutları kestirmen için resim koydum... ortadaki blade 230s .. o paralara cıkacaksan tavsiye ederim.. uçuşu stabil... kırım olduğu zaman sökmesi toplaması kolay...

Cenk Eralp' Alıntı:
.. Ancak 450 heli kit olarak toplarken yardim alacak kisi yok yakinda. Rtf 200-250 bi heliyle bi sure daha calisma dusuncesindeyim
İbrahim DEMIRBILEK kardeşimiz duymasın sakın, çok üzülür valla :D Bence en kısa süre içerisinde mutlaka tanışın %p

oushan' Alıntı:
boyutları kestirmen için resim koydum... ortadaki blade 230s .. o paralara cıkacaksan tavsiye ederim.. uçuşu stabil... kırım olduğu zaman sökmesi toplaması kolay...
Oguzhan katılıyorum. O paralar verilecekse Walkera yerine kesinlikle Blade 230S

Fakat burada küçük bir ayrıntı var. O da Walkera RTF yani kumanda dahil geliyor. Gerçi Blade 230S'nin de RTF seçeneği var fakat kumandasında ayar kısmı biraz sıkıntılı. Bu nedenle belki baştan olmasa da ilerleyen zamanlarda hem diğer 450 sınıfı helilerde kullanmak üzere ayrı bir Spketrum kumanda, DX6,DX7.. güzel olacaktır.

Blade 230S'nin inceleme konusuna bir bak isterseniz.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İbrahim DEMIRBILEK kardeşimiz duymasın sakın, çok üzülür valla :D Bence en kısa süre içerisinde mutlaka tanışın %p

Mehmet abim haklısın valla :bravo: ;D

Cenk Abim tanışmayı isterim, her konuda yardımcı olmaya çalışırım elimizden geldiği kadarıyla %p