Wing tiger mı dragon mu. ?

Dün tigerımı aldım sonunda topladım. Paketin içinde. 1300 mah pil çıktı üzerinde 1800 yazıyodu satıcı diğer modellerde gelicek dedi bende peki dedim eve gittiğim de kutunun altında bişey gördüm köpüğü çılardım ve 1800 mah pil vardı yani şansıma iki tane pil çıktı [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Burak dalbudak' Alıntı:
Dün tigerımı aldım sonunda topladım. Paketin içinde. 1300 mah pil çıktı üzerinde 1800 yazıyodu satıcı diğer modellerde gelicek dedi bende peki dedim eve gittiğim de kutunun altında bişey gördüm köpüğü çılardım ve 1800 mah pil vardı yani şansıma iki tane pil çıktı [emoji4]

Hadi gözün aydın Burak, model hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Simulator çalışmasını tamamlamadan kalkı yapmıyoruz ama, değil mi ;)

Tabiki de abi hemen çalışmalara başladım ama şuanlık iyi gidiyo 2 3 hafta çalışıp en az 15 20 dk uçağı havada tutmam lazım diye düşünüyorum

Hayırlı olsun güzel model :)

Hayırlı olsun Burak. Kırımsız uçuşlar. :thumbup:

Teşekkürler Türker abi inşallah öyle olur [emoji4]

eveettt bugün THK dan wing tiger (arf) siparişimi verdim ...ilk uçak tecrübem olacak...hayırlısı diyelim...
sim de kolay gerçeği nasıl görelim bakalım...

barış altun' Alıntı:
eveettt bugün THK dan wing tiger (arf) siparişimi verdim ...ilk uçak tecrübem olacak...hayırlısı diyelim...
Hayırlı olsun Barış bey, şimdiden kırımsız uçuşlar. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun Barış bey, şimdiden kırımsız uçuşlar. :)

teşekkür ederim Türker bey

barış altun' Alıntı:

Hayırlı olsun İlk uçağınız ise en doğru seçimi yapmışsınız.... İnanın ki en kolay modellerden birisi ve kalkış iniş de kolay çok doğru bir tercih.

Hayırlı olsun Barış bey.Kesinlikle çok iyi bir tercih yapmışsınız.Çok stabil ve keyifli bir uçuşu var.Wing Tiger'ın yeri bende ayrıdır.2010 yılında ilk olarak Wing Tigerla tanışmama rağmen tekrar Wing Tiger aldım onunla uçuyorum.Hayırlı olsun tekrar.Takıldığınız nokta olursa, yardımcı oluruz elimizden geldiği kadar.Kırımsız uçuşlar.

Hayırlı olsun Baris bey ama bir Helici olarak neden böyle bir hareket yaptığını anlayamadım dogrusu :lol:

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Hayırlı olsun İlk uçağınız ise en doğru seçimi yapmışsınız.... İnanın ki en kolay modellerden birisi ve kalkış iniş de kolay çok doğru bir tercih.
teşekkür ederim
Gönderen: Tamer Öztürk « : Haziran 15, 2016, 09:30:21 ÖS »
Hayırlı olsun Barış bey.Kesinlikle çok iyi bir tercih yapmışsınız.Çok stabil ve keyifli bir uçuşu var.Wing Tiger'ın yeri bende ayrıdır.2010 yılında ilk olarak Wing Tigerla tanışmama rağmen tekrar Wing Tiger aldım onunla uçuyorum.Hayırlı olsun tekrar.Takıldığınız nokta olursa, yardımcı oluruz elimizden geldiği kadar.Kırımsız uçuşlar.

teşekkür ederim Tamer verdiğin ekipman bilgileri içinde ayrıca teşekkür ederim...

Gönderen: Mehmet Kucuksari « : Bugün, 12:40:16 ÖÖ »
Hayırlı olsun Baris bey ama bir Helici olarak neden böyle bir hareket yaptığını anlayamadım dogrusu :lol:

teşekkür ederim Mehmet bey ; heli nin yeri ayrı tabiki;
ama bu tecrübeyide yaşamak istedim ...sim in de etkisi oldu arada kaçamak yapıp uçak uçurdum sonuç bu işte :)