WLTOYS V922 Kumandası Phoenix Simülatörde Idle Up Tuşu

sedriq

Uye
Bildiğiniz gibi v922 kumandasını phoenix Simülatör programında kullanabiliyorduk fakat hold ve idleup tuşlarını kumandada kontrol edemiyorduk.
Sanırım bu yeni güncellemeyle gelen bir özellik dx7s kumandamı similatörde kullanmak istemiyordum kumandam eskimesin diye.

V922 kumandasını kullanmaya başladım şansa hold tuşunu çekince aktif olduğunu gördüm bilmiyorum daha önceden paylaşılmışmı ama görmeyen arkadaşlar için sırf idleup çalışmıyor diye similatör kumandası almalarına gerek kalmadı v922 kumandasının iki kanalına istediğinizi atabiliyorsunuz saygılar....

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

WLTOYS V922 Kumandası idleup tuşu

Paylaşım için teşekkürler Serkan :thumbup: Bunu test edip, dönen olmamıştı şimdiye kadar.

Ben Real Flight'da V922 kumandasını test etmiştim. Kumanda - PC bağlantısı sırasında HK'nın Wireless dongle kullanmıştım.

Sen Phoenix'de bağlantı için ne kullanıyorsun :rolleyes: Bir de güncelleme sonrası demişsin, Phoenix hangi versiyonu için geçerli bu durum ?

Cevabı merakla bekliyoruz :) :)

Phoenix 5 sürümü 12in 1 Simülatör kullanıyorum

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

En son sürüme yükselttim ve v922 kumandasını taktım dx7s olarak ayarlıydı ayarları yeniden yapmak gerekiyordu tekrar yeni bir kumanda olarak ayarları yaptım oldu şuanda kullanıyorum çok memnunum dx7s kumandamı kullanıp eskitmekten kurtuldum ;)

Simulator konu indeksine bunu da ilave edelim. Paylasim icin tekrar tesekkurler Serkan :thumbup:

bu aparatla v922 kumadaya enerji verilir mi?

Oldu arkadaşlar. Bozuk karekod cihazının kablosuyla bozuk V944 ün kumandasına güç verdim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

barış altun' Alıntı:
Oldu arkadaşlar. Bozuk karekod cihazının kablosuyla bozuk V944 ün kumandasına güç verdim.
Süper, güzel bir modelcilik çalışması olmuş Barış Bey %p Eldeki imkanları en efektif şekilde kullanmışsınız :)

video beğenmedim...bu çalışmayı yaparken bi yandan oğlum Kerem e ders çalıştırıyordum.aklıma resim ve video geldi o ara eklemeye çalıştım ama sonradan baktım beğenmedim resimleri ve videoları.kumandayı açıp tekrar resim veya video çekeceğim...

barış altun' Alıntı:
video beğenmedim...bu çalışmayı yaparken bi yandan oğlum Kerem e ders çalıştırıyordum.aklıma resim ve video geldi o ara eklemeye çalıştım ama sonradan baktım beğenmedim resimleri ve videoları.kumandayı açıp tekrar resim veya video çekeceğim...
Evet videonun baş kısmında enerji bağlantısı detaylarını paylaşsan daha güzel olacakmış :)