WLtoys V931 6 kanal Micro Scale Heli

necdet41

Uye
WLtoys tan yeni bir scala micro model. V922 gibi efsane olabilecek mi?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

WLtoys V931

Bu cinlilerden gercekten korkulur Valla. Baktilar 6 kanal Heli piyasasi doyguna ulasti simdi de scaleden bizleri vurmayi hedefliyorlar :laugh: :D

WLtoys V931

Çok hoşuma gitti aceba diyorum 977 yerine bunumu sipariş verseydim :D
ama baktım forumlarda hiç bir inceleme yorum birşey göremedim kimsede yokmu tutulmadımı aceba ?

WLtoys V931

Kerim Tellioglu' Alıntı:
Çok hoşuma gitti aceba diyorum 977 yerine bunumu sipariş verseydim :D
ama baktım forumlarda hiç bir inceleme yorum birşey göremedim kimsede yokmu tutulmadımı aceba ?
Çok yeni bir model Kerim Bey, o sebeple ürün hakkında herhangi bir bilgi yok henüz.

WLtoys V931

bunu şimdi banggooddan sipariş etsem gümrükte problem çıkarmı 75€ sınırı felan var diyorlardı çok hoşuma gitti benimde :) :saygilar:

WLtoys V931

bartu çalışkan' Alıntı:
bunu şimdi banggooddan sipariş etsem gümrükte problem çıkarmı 75€ sınırı felan var diyorlardı çok hoşuma gitti benimde :) :saygilar:
%99 takılmaz ama senin pilotajın için bu model bence uygun değil. Malum model seçerken özellikle başlarda, görünüşten çok uygunluğu dikkate alıyoruz Bartu ;)

WLtoys V931

helikopter deneyimim blade mcx ve v911 + 2 aylıkta simülasyondan ibaret mastery class değilim hali hazırda kardeşimin alıp alıp söktüğü iki mini helikopterimin acısı hala içimde :) bunu alırsam kasada saklarım büyük ihtimal ;D büyük sözü dinleyip simülasyona devam ediyorum o zaman :saygilar:

WLtoys V931

Arkadaşlar merhaba,

Wltoys yine yapmış yapacağını ve üzerinde fırçasız motorun olduğu 3 rotora(pal) sahip mikro helikopteri piyasaya sunmuş. Helikopterin görünüşü çok hoşuma gitti, en azından v977 nin ki bu kadar hoşuma gitmemiştir. v977 sipariş etmeyi düşünürken arar acele v931 sipariş edecek gibiyim. Video ları izlemedim, izleyince kesin kanaat oluşacak kafamda...

Gerçekten Wltoys bu işi çözmüş..... ürünün linki aşağıdadır....

özkan abi v931 scale olması sebebiyle kullanana bağlı uysalda olabiliyor hard 3d de yapabiliyor zannımca bende simülatörle biraz daha çalıştıktan sonra v931 almayı düşünüyorum 20 dolar fazla verip v977 dense v931 almak daha mantıklı ebay de felanda var kargo işi daha sıkıntısız olsun derseniz :saygilar:

Daha henüz bir yorum yapılmayan ve forumda kullanıcısı olmayan v931 i sipariş verdim. Bakalım ne olacak...

Biz 1 tane aldık fazla kullanmadan sattık çok narin canopy hassas öyle 3d ye uygun bir heli değil pilotaj geliştirmek için şu an en uygun hısky 100s yada madiyat iyiyse trex 150dfc veya blade 130x
180cfx alınmalıdır

Muammer Akbulut' Alıntı:
Biz 1 tane aldık fazla kullanmadan sattık çok narin canopy hassas öyle 3d ye uygun bir heli değil pilotaj geliştirmek için şu an en uygun hısky 100s yada madiyat iyiyse trex 150dfc veya blade 130x
180cfx alınmalıdır

Hard 3d önemli değil, 3d yapsında invert yapsında sıkıntı yok... Demeyelim bakalım memnun kalacakmııyız?