WLToys v977 almak için?

ayhankucuk28

Yeni Uye
Arkadaşlar foruma yeni katıldım. Benim daha önce rc helikopter deneyimim olmadı. İlk olarak v922 almayı düşünüyordum fakat 4 kanal - 6 kanal geçişi yapabildiği için v977 ile başlamayı seçiyorum. Merak ettiğim bir konu var. Yurtdışından banggood.com'dan sipariş verdiğimde 100$'ın üstündeki siparişim gümrüğe takılma durumu var mı?. Eğer takılmadan gelecekse daha fonksiyonlu bir helikopter almayı düşünüyorum. Yani kuyruğunda da servo olan modellerden. Yok eğer 100 $'ın üstünde sıkıntı olur diyorsanız. Maksimumum 100$'a alabileceğim en iyi helikopter v977 midir?

WLToys v977 almak için?

WLToys v977 almak için?

WLToys v977 almak için?

Bunlar merak ediliyorsa foruma kayıt olunurken zorunlu doldurulması gerekenlere ekleyin merak eden profile girer bakar bence.

WLToys v977 almak için?

Ayhan Küçük' Alıntı:
Bunlar merak ediliyorsa foruma kayıt olunurken zorunlu doldurulması gerekenlere ekleyin merak eden profile girer bakar bence.
Evet aynen öyle bu dedikleriniz sadece SİZCE :mad: Sanki dünyayı istedik, hayret bir şey ya.

Insanlar ne kadar saygısız ve ben merkezli olmuş. Geleceksin, sorunu sorayacaksın, alacağını alacaksın ama küçük bir isteği "Bu da nerden çıktı" diyeceksin.....

Yolunuz açık olsun genç kardeşim.........

WLToys v977 almak için?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet aynen öyle bu dedikleriniz sadece SİZCE :mad: Sanki dünyayı istedik, hayret bir şey ya.

Insanlar ne kadar saygısız ve ben merkezli olmuş. Geleceksin, sorunu sorayacaksın, alacağını alacaksın ama küçük bir isteği "Bu da nerden çıktı" diyeceksin.....

Yolunuz açık olsun genç kardeşim.........

Tamam başkan kızma :) Sadece öneri de bulunmuştum. Yardımlarını bekliyorum halen daha :)

WLToys v977 almak için?

Ayhan Küçük' Alıntı:
Tamam baskan kızma Sadece öneri de bulunmuştum. Yardımlarını bekliyorum halen daha :)

Selamlar Ayhan'cim.

Sen bir oneride bulunmussun ve bu güzel birsey. Ama üslubun maalesef yanlis. Belki guzel bir sekilde dile getirsen boyle bir tepki almaya bilirdin. Ve ne yazikki ayni sekilde devsm ediyorsun. Senden kac yas buyuk birine 'baskan' diye hitap ediyorsun!

Bu forumda herkes birbirine: abi, beyfendi, üstad seklinde seviyeli ve saygılı bir sekilde hitap ederken -ki onu gec rckolik forumda degil hic bir yerde boyle laubali konusman dogru degil- sen bu sekilde konusursan buradan hicbir şey alamazsin.

Senden kac yas kucuk arkadaslarimiz bile gayet duzgun bir sekilde sohbette bulunurken , dogrusunu soylemek gerekirse konusma tarzini yasina hic yakistiramadim.

Senden ricam, eger aramizda olmak istiyorsan lutfen forum kurallarina ayak uydur.

WLToys v977 almak için?

Başkan kelimesinden ne anladınız ki. Admin olduğu için başkan dedim.
Forumdaki konulara göz attım kayıt olmadan. Konular hemen yanıtlanıyor hoşuma gitti kayıt oldum. 1 gündür cevap alamadım kendi soruma.

WLToys v977 almak için?

Ayhan Küçük' Alıntı:
Başkan kelimesinden ne anladınız ki. Admin olduğu için başkan dedim.
Forumdaki konulara göz attım kayıt olmadan. Konular hemen yanıtlanıyor hoşuma gitti kayıt oldum. 1 gündür cevap alamadım kendi soruma.

Ayhan'cim. Baskan kelimesiyele ben ne anladiysam emin ol okuyan herkes aynı seyi anlatmıştır :) hic bir forumda admin veya moderetor e baskan diye hitap edilmez. Neyse, ben sana laf yetistirmek veya tartisma icine girmek gibi bir niyetli degilim.
Ben sadece sana yol gostermeye calisiyorum. Umarim ne demek istedigimi anlarsin ;) birisini kaybetmek kolay olandir, onemli olan kazanmaktir :agreed:

Soruna cevap alamayisinin sebebide muhtemelen, forumdaki konusma tarzın ve yaklaşımın. Yoksa seninde dedigin gibi her konu neredeyse hemen cevaplaniyor.

Eger sende bizimle beraber yol almak istiyorsan ne yapman gerektigini sanirim anlamissindir :saygilar:

WLToys v977 almak için?

Sorularınızın cevapları forumda var. Kısaca söyliyeyim gümrük işi şans işi. 100$ üzeri ve 1kg paketlerin gümrüğe girmesi lazım zaten aldığınız helikopter. Paketi elimizden almazlar %20 gümrük vergisi ödersiniz paketi alırsınız. Forumda v977 sipariş edenler var daha inceleme konusu açılmadı. Alınabilecek iyi ve ucuz helikopter v977 dir.(100$ civarı için söyledim) / Bulut abi forumda son günler baya aktifsin ben mesaj yazasıya sen yine mesaj yazmışsın :laugh:

WLToys v977 almak için?

Kadir Kurt' Alıntı:
/ Bulut abi forumda son günler baya aktifsin ben mesaj yazasıya sen yine mesaj yazmışsın :laugh:

Oyle. Kiz arkadasim yurtdisinda da, ondan dolayi surekli internet onundeyim :)

Yoksa ben akilli telefon falan kullanmıyorum, surekli yazamam. Ama emin ol, :RCKolik: forumu cok benimsedim. Boyle duzgun bir forum daha gormedim. Ondan dolayi surekli aktifim bundan sonra %p

WLToys v977 almak için?

Bulut' Alıntı:
Oyle. Kiz arkadasim yurtdisinda da, ondan dolayi surekli internet onundeyim :)

Yoksa ben akilli telefon falan kullanmıyorum, surekli yazamam. Ama emin ol, :RCKolik: forumu cok benimsedim. Boyle duzgun bir forum daha gormedim. Ondan dolayi surekli aktifim bundan sonra %p

teşekkür ederim kardeşim