Xiaomi yi FPV

İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar

F450 frame li quadcopter topliycam ve fpv yapmakda istiyorum xiaomi yi bu amaçla kullanilabilirmi ve buna uygun gimbal bulabilirmiyim?

Xiaomi yi FPV

Merhaba. Googlede "Xiaomi Yi Gimbal" diye aratınca çıkıyor. Bangood dan alabilirsin

Xiaomi yi FPV

sj4000 lerde anlık tvout çıkış desteği var. xiaomi dede vardır diye tahmin ediyorum... ayarlarında tvout seçeneği mevcutsa data girişinden kabloyla TX'e görüntü alınabilir. bu kameralarda şekilleri çok benzer yapıyorlar, tam olmasa bile ufak oynamalarla monte edilebilir gimbale

Xiaomi yi FPV

Tesekkurler xiaomi ve gimbal aldım konuyu farklı bir noktaya taşıyorum ama acemiyim mazur gorun...

Şuan için almam gereken motor lipo charger kaldı

Motorları sunnyskyx2212 980 kv almayı dusunuyorudm fakat amazonda satan kişinin puanı düşük bu motorlara benzer motor onerebilirmisiniz ve ,
iMAX B6 OEM Battery Balance Charger For 1-6 cell Lipo, Li-ion, LiFe (A123), Pb, 1-15 cells NiCd and NiMH Batteries
Bu şarj cihazı iyimidir uygun fiyatlı başka öneriniz varmi?

Xiaomi yi FPV

Güzel bir şarj aleti. Bende daha önce kullanmıştım. Yanlız orijinal olmasına dikkat edin, çakmalarında türlü türlü sorunlarla kaeşılaşırsınız. Yanında adaptörü gelmiyorsa 7a lik bir adaptör alin (normalde 5a ama 5a olunca yeterli akımı veremeyebiliyor.)

Xiaomi yi FPV

Mehmet Berk'e olayı guzel özetlemiş. Bu özellikte bundan daha uygun şarj cihazı yoktur. Ekonomik olarak bunu tavsiye ediyoruz zaten :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xiaomi yi FPV

Tesekkurler şarj aletinin siparişini verdim.
sunnyskyx2212 yerine emax xa2212 buldum kullanan veya hakkinda bilgisi olan varmı 3-5 kullanmadan elimde kalmasını istemiyorum eğer performansi,ömrü vs. kötü derseniz daha pahalı bir alternatife yönelicem.
Son olarak bu motorlar
Andoer 4Pcs Simonk 30AMP 30A SimonK Firmware Brushless ESC w/ 3A 5V BEC For DJI F450 Align TREX 250 450 RC Multicopter Qudcopter Helicopter ESC Part
Ve bu esclerle 3s bir lipo kullanicam herhangi bir sıkıntı gören ustatlarim varsa lütfen beni uyarin
yardımlarınız için şimdiden tesekkurler..

Xiaomi yi FPV

xiaomi yi yi fpv amacıyla kullanabilirsin.Arkadaki micro usb girişini composite videoya çeviren kablo aldıktan sonra xiaomi yi nin uygulamasından av output u açarsan bildiğin fpv kameralarının yaptığı işi yapıyor.

İlgili kablo:

hem av outputtan çıkış verip hem de aynı anda kayıt yapıyor mu bilemiyorum.Öğrenmek için denemem lazım.

Xiaomi yi FPV

Bende sjcam 5000 var, hem av çıkışı veriyor hem de kayıt yapabiliyor aynı anda

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Xiaomi yi FPV

Bende de xiaomi yi var fpv amaçlı edinmiştim ama daha yolun başında oldugumdan hem anlık görüntü verip hem de kayıt yapabiliyor mu denemedim ama mantık olarak yapması lazım diye düşünüyorum sonuçta kendi wifi arayüzünden mobil cihaza görüntü aktarımı yaparken aynı zamanda kendi içerisine kayıt da yapabiliyor bu bir ipucu sanırım :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xiaomi yi FPV

Oğuzhan' Alıntı:
xiaomi yi yi fpv amacıyla kullanabilirsin.Arkadaki micro usb girişini composite videoya çeviren kablo aldıktan sonra xiaomi yi nin uygulamasından av output u açarsan bildiğin fpv kameralarının yaptığı işi yapıyor.

İlgili kablo:

hem av outputtan çıkış verip hem de aynı anda kayıt yapıyor mu bilemiyorum.Öğrenmek için denemem lazım.
Evet ben kullanıyorum hem av output veriyor hemde görüntü kaydı yapabiliyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi