Yanlış nerede ?

uzm-bora

araba dan heliye geçiı çabam :)
Herkese selamlar. Arkadaşlar zagi yi yaptık yerde kontrollerini yaparken esc çok ısınıyordu havaya atmaya kalktığımızda esc yandı neden olabilir tahminlerinizi bekliyorum. Bu arada motor pil esc kombinasyonu şöyle. Pil:5s 3300 mah. Motor emax 2826/6 (4-5 s destekli 13.8 pervane ama biz 12.6 taktık esc max 51 diyor) esc 50 a 5 bec kullandık. Ama esc pert. Bu arada 5s le 3100 gr diyor motor için bizim zagi 2250 gr 140 cm üstü

Yanlış nerede ?

Bugget 50a

Yanlış nerede ?

Esc ile ilgili bilgim bukadar :(
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yanlış nerede ?

Esc bu ise max 4s destekliyor.

Yanlış nerede ?

Evet bu gibi ama verdiğin linkteki resim üzerinde 2-6 s yazıyor ve Bendeki nin üzerindekindede 2-6 s ibaresi var.[emoji20]

Yanlış nerede ?

Yanlış nerede ?

Valla geçmiş olsun ama, speclerinde 2-4s yazıyor, satış tanıtımında"Emax Budget 50A ESC Burst 65A 2-5S with 3A/5V BEC" 2-5s yazıyor, üzerinde 2-6s yazıyor, demek ki üreten de karar verememiş. ;D

Yanlış nerede ?

Çekmiş ler rakı yı yapmışlar imalatı yani [emoji12]

Yanlış nerede ?

Maalesef Full + Full HD ekran diye tv lerde satılan Ayfon iksperya tarzı bir esc ye benziyor.

Fiyatıda bunu destekliyor. Daha iyi esc ler baksanız iyi olur... insanları yazılarla kandırıyorlar. :mad:

Yanlış nerede ?

esc konusu bayaa muallakta anlaşılan : )) ben resimdeki dikey stabilizerlere takıldım. tam resmini görmediğimizden kenarlar hakkında bilgim yok fakat, ortaya okadar yakın stabilizerin fazla bi destek sağlayacağını sanmıyorum. en azından kanat kenarlarında olanlar daha verimli olacaktır.

Yanlış nerede ?

Onlar bi nevi süs son anda karar verdik. Pili ve esc yi korusun diye ama esc intihar etti [emoji16]

Yanlış nerede ?

Yanlış nerede ?

Aldığım 2. el kumandanın yanında hediye olarak bu escden gelmişti. Benimkinin üzerindede 2-6s yazıyor.

Yanlış nerede ?

İyice kontrol etmeden 5 ve yukarı s kullanmayın