Yaptık uçurduk -Waltz kanatli kendi tasarimimiz

PİPER j-3 CUP
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emeğine sağlık Cahit Bey :thumbup:

Yanlız rica etsek uçuş videolarını YOUTUBE kanalı yükleyip paylaşabilir miyiz. Böylece izlemek bizler için çok daha kolay olacaktır :saygilar:

Teşekkürler Mehmet bey

Bence kalkış, İniş gayet başarılı. Cok da cok stabil ve düzgün uçuyor masallah :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cahit bey önceki uçaklarda kanat maket kartonu üstüne balsa şeklinde gibi gözüküyor. Bu kanat diğerlerine göre değişik yapılmış. Yan görünüşte bunlar daha hoş gözüküyor. Uçuşta güzel olmus :thumbup:

Kadir Kurt' Alıntı:
Cahit bey önceki uçaklarda kanat maket kartonu üstüne balsa şeklinde gibi gözüküyor. Bu kanat diğerlerine göre değişik yapılmış. Yan görünüşte bunlar daha hoş gözüküyor. Uçuşta güzel olmus :thumbup:
Kadir bey eski kanatlar aynen dediğiniz gibiydi.Bu sefer 3cm lik köpük levhayı kestim ütüyle kanada bu şekli verdim :) üstünede tekrar balsa geçtim.Gövde foto blok yanların ve altın iç kısımları boydan boya 3 cm lık balsa şerit attım,kuyruk ve dümen komple balsa.Sağlamlığı olsun uçuşu olsun gazet güzel oldu.Teşekkürler.

Gene ev uçak doldu,bu hastalıktan nasıl kurtulacağız bilemiyorum yoksa evden yakındır postalamaları :) Bu model çok dengeli ve dehşet oldu on numara uçuşu oldu.

Bence model yapımına ara vermekte büyük fayda var Cahit bey :D

Sent from my iPhone using Tapatalk