[YENI]: ALIGN TREX 700 NX Testlerine devam

[YENI]: ALIGN Firmasından yeni 700 Sınıfı Nitro Motor

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
ALIGN firması yakında piyasaya çıkacak olan "TREX 700 XN Dominator" nitro modeli ile beraber YENI NITRO Motor çıkarmayı düşünüyor galiba :eek: :halay: :yuppi:

[YENI] : TREX 700 XN Dominator :

Şu an için teknik veri paylaşılmış değil ama Alan Szabo aşağıdaki uçuşunda bunun haberini paylaşmış. Motor'un henüz 2.uçuşu olduğu için biraz zengin kullandığını da ilave etmiş.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi videoya bakamamıştım ve çok heyecanlanmıştım ama bu videoda os105 kullanılıyor benim bildiğim, video açıklamasında sadece yeni motor ve 2. deposu olduğundan biraz zengin yazıyor.
Motor geliştirilmekte olduğuyla ilgili birşey bulamadım, varsa paylaşırsan iyi olur, heyecanla bakıyordum bulamadım da..

[YENI]: ALIGN TREX 700 NX Testlerine devam

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi videoya bakamamıştım ve çok heyecanlanmıştım ama bu videoda os105 kullanılıyor benim bildiğim, video açıklamasında sadece yeni motor ve 2. deposu olduğundan biraz zengin yazıyor.
Motor geliştirilmekte olduğuyla ilgili birşey bulamadım, varsa paylaşırsan iyi olur, heyecanla bakıyordum bulamadım da..
Kağan sen söyleyince yeniden düşündüm de ben algı ve tercüme hatası yapmışım ne yazık ki :-\

Bu yanlışlık nedeniyle özür dilerim arkadaşlar :-\ Konu başlığı ve ilk mesajı yeniden düzenledim...

Bunu fark edip, düzeltmemizi sağladığın için de ayrıca teşekkürler Kağan %p