Yeni Bir Yıl Yeni Bir Model Yeni Bir Heyecan : LOGO 550SX

Yeni Bir Yıl Yeni Bir Model Yeni Bir Heyecan

Servolarda tamam diyelim Erhan a teşekkür edelim.
Ünite de bu hafta sonuna hallolur orda da Emre Abi ye bir teşekkür şimdiden. Geriye kalanlar satellite ve pil gibi görünüyor. Onlarıda hallettik mi işlem tamam... Az kaldı :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Servolarda tamam diyelim Erhan a teşekkür edelim.
Ünite de bu hafta sonuna hallolur orda da Emre Abi ye bir teşekkür şimdiden. Geriye kalanlar satellite ve pil gibi görünüyor. Onlarıda hallettik mi işlem tamam... Az kaldı :)
Ohh Mustafa'm olay bitmiş zaten :thumbup: Ne zaman uçuruyoruz :laugh: ;D

Üniteyi Emre abiden alırım müsait bir arada ama ayar için satellite ve kumandaya ihtiyaç olacak.

Enerji beslemesini şimdilik Jive üzerinden yapabilirim. Pal açı ayarını elimdeki Switch pallerle yapabilirim.

Yine de ESC nin yerleşimi için kablolamayı önden yapmak güzel olur. Hobbywing 100a v3 te tek bir soketten 5 kablo çıkıyordu, 3'ü standart artı eksi sinyal, 2'si ilave bec kabloları (artı eksi), 1'i ise rpm out kablosu... Bunu benim frame içine açtığım deliklerden geçirebilirsek güzel olur, olmazsa braid içinden geçirip, frame dışından yürüteceğiz. Ama frame içinden yürüyecekse, kumanda ve satellite ile birlikte esc yi de alabilirsem güzel olacak. Sağ aileron servosunu takmadan o kablolama işini yapmak lazım. Şu videoda 1:50 den itibaren;

Motor üzerinde konnektörler lehimli geliyordu, esc nin de yanında bulletlar geliyordu. ESC tarafını lehimlerim, Sunline'dan sonra lehim işini sever oldum. Motor şafttan 3mm kesilecek. Seçilen konnektör ne olacak bilmiyorum ama Suprax Pro D6 olursa ve pil tarafında "çift dişi", esc tarafında "çift erkek" şeklinde tercih edilirse, bendeki pillerle uyumlu olur, ayar falan yaparken kolaylık olur...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunun dışında aklıma gelen bişey yok şimdilik :)

Onlarıda halledicez Rasim satellite ve konnektöre bakayım. Eksik buldukça tamamlarız.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa hocam hayırlı olsun. Ben bu konuyu nasıl görmedim kendime kızdım şimdi. Kırımsız uçuşlar dilerim. :RCKolik:

Mustafa hocam hayırlı olsun. Kırımsız,keyifli uçuşlar dilerim. :thumbup:

Onur TURAN' Alıntı:
Mustafa hocam hayırlı olsun. Ben bu konuyu nasıl görmedim kendime kızdım şimdi. Kırımsız uçuşlar dilerim. :RCKolik:

Sağ olasın Onur um. İnşallah bu sezona hazır olacak.
Arda Erkan' Alıntı:
Mustafa hocam hayırlı olsun. Kırımsız,keyifli uçuşlar dilerim. :thumbup:

Teşekkürler Arda. Uçuş yakın diyebiliriz, kala kala bir pil işimiz kaldı gibi onu da bir ara halledicez artık.

Araya biraz vakit girdi ama sonunda LOGO 550SX modelini Kocaeli sınırlarına aldık :thumbup: :halay: Tekrar hayırlı uğurlu olsun Mustafa %p

Buyrun DEVIR Teslim ve MAIDEN uçuşumuz :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yine hafta es geçilmemiş maşallah diyelim, Mustafa yeni modelin tekrardan hayırlı olsun, sıkıntısız madein de yaptın artık gerisi gelir kırımsız uçuşların olsun :saygilar:

Hayırlı olsun Mustafa, kazasız belasız keyifle uçur. :thumbup:

Tekrar hayırlı olsun güzel model.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Çok hoş bir model.

Mustafa abi hayırlı olsun. Esc ye gözün kapalı güvenebilirsin çok uçtum onunla tık demedi [emoji7]

Hayırlı uğurlu olsun Mustafa... :saygilar: Kırımsız , kazasız güzel uçuşlara... :RCKolik:

Mustafa 550 tekrar hayırlı uğurlu olsun.Kırımsız ,keyifli ve bol uçuşlar dilerim. :bravo: :thumbup: :saygilar: