Yeni Modelim Protos 500

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Modeli forum zaten biliyor :) Tek kelimeyle modeli özetlemem gerekirse MUHTEŞEM :) Tam vitrinlik model. Görüntü olarak çok hoşuma gitti.Aslında aklımda B-17 4 motorlu uçak almak vardı. Ama bütçeyi heliye kaydırdım.Sağolsun Rasimin uygun fiyatıda bu durumu tetikledi.Model tertemiz. Hatta iş yerindeki arkadaşlarım bu modelin 2. el olduğuna eminmisin dedi :) 450 sınfından sonraki ilk büyük helim.450 yi bile uçurmaya tırsarken bakalım bu heliyle ne yapacaz . Pil ,ünite ve alıcım eksik.Onlarıda yılbaşı kampanyaları ile tamamlamayı düşünüyorum.Rasime tekrardan teşekkür ederek resimlere geçiyorum.. 

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun, çiçek gibi model aldın güle güle keyifle uçur. :thumbup:

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun , model elbette sıfır gibi olacak,çünkü ha fastladden almışsın ha Rasim'den. %p
Güle güle uçur ,ha bu arada ,4 motor B47 yerine bunu alman daha isabetli bir karar olmuş, çünkü bu model kendi kendine bile uçar :evil:

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı uğurlu olsun, doğru bir tercih yapmışsın bence şimdiden keyifli uçuşlar. :halay: :thumbup:

Yeni Modelim Protos 500

Rasim den ikinci el ise ALINIR :)

hayırlı uğurlu olsun kardeşim, çok güzel bir model kırımsız uçuşlar :saygilar:

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı uğurlu olsun [emoji7] [emoji7]

Yeni Modelim Protos 500

Yorumlar için çok teşekkür ederim...:) :RCKolik:

Yeni Modelim Protos 500

Model askında sıfır sayılır zaten. En son modeli Rasim toplarken nerede ise %90 sıfır upgrade parçalarla degistirdi.

Boyle Güzel modellerin kıymetini bilecek kişilere gitmesi ayrı bir sevindirici durum. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. İnsallah ilk uçuş denemeni de burada izleriz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun Oğuzhan :RCKolik:

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun kırımsız uçuşlar :saygilar:

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun. Model ateş ediyor :D %p

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Modelim Protos 500

Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğuzhan hayırlı olsun tekrardan :)

Bende yeri özel helilerden, çünkü kendi adıma birçok "ilk"te parmaklarımın ucundaydı :D Eski esc'si (yge 60a) zaman zaman üzdü... Zaman içinde değişiklikler gördü; çeşitli üniteler, çeşitli kumandalar, yeni kuyruk servosu... Son olarak şu konudaki gibi yenilenen çok yeri oldu ve küllerinden doğdu diyebilirim...

Son uçuşu temmuz sonlarından... Aslında sonbaharda bi daha niyetlenmiştim, mini vbar ile ayar yapıp sahaya çıkardım ama satellite unutmuşum :D Haliyle öylece kaldı... Tabii yeni toplanan P380 ve Max'ın da etkisi oldu hem Logonun hem Protosun biraz arkaplanda kalmasına...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şurda, -mikro harici- bir modelimde ilk half piro denemelerim var. Bu o zamanlar benim için büyük, insanlık için küçük bir adımdı :)

Şurda da, muhtemelen yozgat sonrası bulutlu ve rüzgarlı bir havada biraz eğlenmeye çalışmışız... Hey gidi günler :laugh:

Kırımsız uçuşlar dilerim. Birkaç dipnotla beraber...

- Motor-esc konnektörlerini istersen değiştirebilirsin. HW100a nın kabloları biraz kalın olduğundan 3.5mm bulletları olduramadım. Elimde bir büyüğü de yoktu, biraz fazla büyük konnektörler vardı, olanla idare ettim. Yandan baktığında gözü rahatsız edebiliyorlar.

- ESC yine fazlaca büyük olduğundan ana şaft altına aldım, üniteyi de kuyruk kutusu üzerine... Motorun değerlerine baktığımızda HW60a bile yetebilir ve muhtemelen pil altına sığabilir. Ama bence masrafa gerek yok, mevcut yeri çok havadar. Kablolamayı da bozmana gerek yok, özellikle yandan girişli (mini vbar, brain, ikon, skookum...) tipi ünitelerle tak kullan şeklinde kablolar kuyruk kutusu üzerinde sıra sıra...

Kırımsız uçuşlar :)