Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Ynt: Ynt: Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Bu uçak Dsm2 kumanda ile Bind oluyor mu acaba ? Her an bir tane de ben alabilirim. :)
Modelin özelliklerinde dsm2 ve dsmx ile uyumlu diyor. Bind olur sanırım.

Ynt: Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence de ilk ucus ve inis icin gayet basarili [emoji106] eee ne de olsa he.... demeyecegim :laugh: :D

Insallah cok yakinda knife-edge ve Invert gecisleri de seyrederiz :halay:
Video da yok ama 3 . Ucusta 3D birkaç hareket yaptım. Hafta sonu video çekersem paylaşacam Mehmet abi.

Mesut Sert' Alıntı:
Video da yok ama 3 . Ucusta 3D birkaç hareket yaptım. Hafta sonu video çekersem paylaşacam Mehmet abi.
Vay Mesut bu ne hiz :thumbup: 3D ucus videosunu merakla bekliyoruz %p

Tebrikler çok başarılı bir maiden olmuş. :bravo:

Pilotajda zorlanmayacağına emindim. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler çok başarılı bir maiden olmuş. :bravo:

Pilotajda zorlanmayacağına emindim. ;)
Teşekkür ederim Türker bey.Niyeyse hiç zorlanmadim.[emoji6]

Bugün ilk defa Beast As3x uçağımla 3D denemeleri yaptım. Tabi bana göre 3D :).izleyen arkadaş lar ne der bilmiyorum. İyi seyirler .
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada video yu ustalıkla çeken selçuk kardeşime ayrıca teşekkür ederim.

Mesut Sert' Alıntı:
Bugün ilk defa Beast As3x uçağımla 3D denemeleri yaptım. Tabi bana göre 3D :).izleyen arkadaş lar ne der bilmiyorum. İyi seyirler .
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi yeni uçakcı için güzel uçuş :) Mekanda güzelmiş ayrıca :)

Mesut sanki bir kaç senedir brezilyalı futbolcular gibi uzun isme sahip bu şirin uçağı uçuruyor gibisin kim der 2. uçuş helal olsun :saygilar:
adamın inişleri bile 3D ;D
burdan kameramana seslenmek istiyorum :evil: kardeşim güneşe karşı video çekilmez güneşi arkana alacaksın modelci ya boşver yaaaa farketmez dese bile güneşe karşı çekmeyeceksin :lollol: :lollol: :lollol:

Kadir Kurt' Alıntı:
Abi yeni uçakcı için güzel uçuş :) Mekanda güzelmiş ayrıca :)
Ben helikopterciyim normalde. Öylesine eğlence için mini ucak aldım. Bayagi zevkli. Küçük olması da ayrı bir güzellik

Ucus guzel valla tebrikler :) ama boyle bi mekandada insan nasil ucmasin ? nasil cosmasin ya :) alan simden firlamis gibi resmen imrendim :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Ucus guzel valla tebrikler :) ama boyle bi mekandada insan nasil ucmasin ? nasil cosmasin ya :) alan simden firlamis gibi resmen imrendim :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Valla dediğin gibi çok güzel. Böyle iş adamları sayesinde bu güzellikler den faydalanıyoruz bizde. Kıymetini bilmek lazım.

Mesut Sert' Alıntı:
Bence olmus ve gayette guzel olmus :thumbup: Biraz sim sonrasi Knife-Edge yaparsan bu is tamamdir Mesut :thumbup:

Kalkis sirasinda sanki pist az daha kisa kaliyormus :laugh: Inis kalkistan daha guzeldi :lol: Bir de az daha havada 2 ucak carpisa yazmis yuregim agzima geldi :lollol:

Mesut Sert' Alıntı:
Bu arada video yu ustalıkla çeken selçuk kardeşime ayrıca teşekkür ederim.
Micro modellerin videosunu cekmek ayri bir yetenek ki bu konuda Selcuk basarili cekimi icin ben de Tesekkur etmek isterim :halay:

Mesut Sert' Alıntı:
Ben helikopterciyim normalde. Öylesine eğlence için mini ucak aldım. Bayagi zevkli. Küçük olması da ayrı bir güzellik
Zaten heliciye daha buyuk model bir ucak kesinlikle yakismaz aman dikkat Mesut ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
Aynen ustad Adana ekibi bu konuda cok sanslilar, Allah nazardan saklasin :) Pist pist degil sanki 5 yildizli otelin bahcesi.

Bu arada yazdan kalma guzel bir gun olunca ailecek gunun tadini iyi cikarmissiniz gibi, saha epey bir kalabalikti.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence olmus ve gayette guzel olmus [emoji106] Biraz sim sonrasi Knife-Edge yaparsan bu is tamamdir Mesut [emoji106]

Kalkis sirasinda sanki pist az daha kisa kaliyormus :laugh: Inis kalkistan daha guzeldi :lol: Bir de az daha havada 2 ucak carpisa yazmis yuregim agzima geldi :lollol:
Micro modellerin videosunu cekmek ayri bir yetenek ki bu konuda Selcuk basarili cekimi icin ben de Tesekkur etmek isterim :halay:
Zaten heliciye daha buyuk model bir ucak kesinlikle yakismaz aman dikkat Mesut ;)
Aynen ustad Adana ekibi bu konuda cok sanslilar, Allah nazardan saklasin :) Pist pist degil sanki 5 yildizli otelin bahcesi.

Bu arada yazdan kalma guzel bir gun olunca ailecek gunun tadini iyi cikarmissiniz gibi, saha epey bir kalabalikti.
Teşekkür ederim Mehmet abi güzel yorumların için. Gerçekten güzel bir gündü. Ailece kismetse pazar günü gidecez. Bende piknik bahanesi ile bir daha uçuşa gitmiş olacam. [emoji6]
Dediğiniz gibi heli ci olarak büyük ucaklara ilgim olmadı. Bu uçağı da sırf mikro olmasi ve kumanda ile direk bind olduğu için aldim. Zaten balkonda yer kalmadı.Sadece Goblin 380 e yer var.oda çıkınca alacam [emoji4] [emoji4] inşallah Yarın da video çekersem paylaşırim inşallah.

Desene yarin da ucus var :halay: Acaba burada hava nasil olacak :rolleyes: yagmur yagmasa da bari 3-4 pil biz de ucabilsek :p

Bu arada super bir haber , demek ki Goblin 380 inceleme firsatini seninle elde edecegiz Mesut :thumbup: o zaman simdiden acacagin detayli inceleme ve paylasim konusu icin Tesekkur ederiz, simdiden ellerine saglik :RCKolik: