Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Ynt: Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Desene yarin da ucus var :halay: Acaba burada hava nasil olacak :rolleyes: yagmur yagmasa da bari 3-4 pil biz de ucabilsek :p

Bu arada super bir haber , demek ki Goblin 380 inceleme firsatini seninle elde edecegiz Mesut [emoji106] o zaman simdiden acacagin detayli inceleme ve paylasim konusu icin Tesekkur ederiz, simdiden ellerine saglik :RCKolik:
Elimden geldiğince paylaşım da bulacam inşallah mehmet abi.model bir kendini göster se artık iyi olacak.

Şimdilik orange modülle idare ediyorum ama sırf bu bnf uçak ve heliler için bi spectrum kumanda alacağım sonunda sanırım.

Ynt: Yeni oyuncağım :) E-Flite UMX Beast 3D BNF Basic with AS3X Technology

Mesut Sert' Alıntı:
Elimden geldiğince paylaşım da bulacam inşallah mehmet abi.model bir kendini göster se artık iyi olacak.
Takip edebildigim kadari ile cikmasi cok yakin. Herhalde MAX 1-2 ay icinde elektronikler dahil piyasada olur :)

Mustafa Güney' Alıntı:
Şimdilik orange modülle idare ediyorum ama sırf bu bnf uçak ve heliler için bi spectrum kumanda alacağım sonunda sanırım.
Eger ana kumandayi degistirmek istemezsen DX6i fiyati ile mukemmel bir cozum Mustafa Bey :)

Zamaninda Turnigy 9XR ve orange ile ben de denemelerde bulundum ama sonra satip, bir tane 2.el dx6i aldim rahat ettim.

hocam ürünü nereden aldınız ve fiyatı nedir??

macrol166116' Alıntı:
hocam ürünü nereden aldınız ve fiyatı nedir??
Hocam bir de uyelik sonrasi size gelen mesaji okuma zahmetinde bulunsaydiniz keske...