Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bugün itibari ile kullanmaya başladığımız yeni XENFORO platformu ile ilgili her türlü "Öneri" ve "Hata Bildirimlerini" bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz . :RCKolik:

2 ay ön hazırlık ve 2 gün gerçek geçiş çalışması sonrası çok şükür gördüğümüz kadarıyla kazasız belasız güzel bir geçiş oldu%p

Yeni platforma elbette alışmak biraz zaman alacak. Neticede yılların alışkanlığı var. Son günlerde sürekli bu işle uğraşmamıza rağmen biz bile bazen eski platformu özlüyoruz.:) Ama inanın ilerleyen günlerde buraya alışınca, bu platformun extra özellikleri fark edince burayı da çok seveceğiz diye düşünüyoruz.

Son düzenleme:
Talep Edilen Öneriler Takip Listesi

1-) Tapatalk entegrasyonunu şu aşamada özellikle yapmadık. Malum tapatalk son dönemlerde çok sıkıntı yaşatıyor. Biraz böyle kullanalım, eğer hala talep gelirse 1-2 haftaya onu da devreye alırız.

2-) Ana sayfaya canlı sohbet özelliğini değerlendirmek üzere notlarımıza aldık.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ramazan SAYIM
Hepinize güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz arkadaşlar :RCKolik: Anketimize oy vermeyi de unutmayın lütfen :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ramazan SAYIM
Hayırlı olsun :RCKolik:

Mehmet abi, konuda "son mesaja git" butonuna basınca son mesaja gitmiyor o sayfadan bi mesaji gosteriyor ve sayfayı degistirince o buton kayboluyor.

Bir PrintScree alabilir miyim Kadir. Tam olarak neyden bahsettiğimizi anlayamadım :rolleyes:
Abi mesela günaydın forum konusunu açtım. Son meseja git yazisina tıkladım, 2. Fotoda gözüken mesaji açtı. Birkaç sayfa degistirdim Son Mesaja Git yazısı kayboldu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Edit: Resimleri düzeltme.

Son düzenleme:
Cep telefonu ara yüzünden çok deneme imkanım olmadı. Bahsettin soruna PC'de yaşamadım.

Öncelikle geçişten dolayı bazı eski konular ve mesajlar hala YENI olarak gözüküyor. Öncelikle Tüm konuları ve Mesajları Okundu olarak seçer misin. (NELER YENI bölümünden)

Bundan sonra kullanırken benzer şey olursa, haber verir misin rica etsem.