Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
üstadlar, eski forumda iletilerime yazılan cevaplar diye bir link vardı,(hani yazı yada cevap yazığımız konulara başka bir cevap gelirse takip edebildiğimiz) bu yeni forumumuzda o kısma ulaşabiliyormuyuz acaba?
Volkan şu konuya bakabilirsin :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: - VolkaN -
ilk hata bildirimimi yapayım

az önce yeni bir konu açmaya çalıştım ve şu uyarı mesajıyla karşılaştım:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ne yalan söyleyeyim çok bozuldum, üç gündür o mesaj üzerinde çalışıyordum oysa ki :)

Dostlar arasında karakter saymak gibi birşey olması üzdü beni

:evil::evil::evil::lol::lol::lol:

ilk hata bildirimimi yapayım

az önce yeni bir konu açmaya çalıştım ve şu uyarı mesajıyla karşılaştım:

Ne yalan söyleyeyim çok bozuldum, üç gündür o mesaj üzerinde çalışıyordum oysa ki :)

Dostlar arasında karakter saymak gibi birşey olması üzdü beni

:evil::evil::evil::lol::lol::lol:
Allah allah :rolleyes::rolleyes: Bu sınırı demoda fark etmiş ve geçişte değiştirdim diye hatırlıyorum :embarras:

Dediğin gibi @Özgür Evren Varol aramizda bu tur şeylerim lafı olmaz :D Az önce 40.000 olarak revize ettim, tekrar dener misin sana zahmet.

Allah allah :rolleyes::rolleyes: Bu sınırı demoda fark etmiş ve geçişte değiştirdim diye hatırlıyorum :embarras:

Dediğin gibi @Özgür Evren Varol aramizda bu tur şeylerim lafı olmaz :D Az önce 40.000 olarak revize ettim, tekrar dener misin sana zahmet.

Ooo süpersiniz adminim, "jet" hızıyla hallettiniz işi. Sanırım 40.000 ile idare edebilirim :D (boşluklar sayılmıyorsa :D )

Not: Buarada ben gerçekten hata bildirimi olarak değil kendi saçmalamamla dalga geçmek için yazmıştım mesajı :D ama bunu bile dikkate alıp hallettiniz, teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Kişi adının altındaki tanım yazısını nerden değiştiriyoruz? Örneğin bende Protos... yazan kısım, veya karanlık taraftaki helici vs.

Mehmet abi, konulardaki reklam boyutunu yatayda sınırlandırma imkanı var mı? Hem sayfa sağa sola kayiyor hem de en üstteki kayan menü duzgun çalışmıyor.

Son düzenleme:
Mehmet abi, konulardaki reklam boyutunu yatayda sınırlandırma imkanı var mı? Hem sayfa sağa sola kayiyor hem de en üstteki kayan menü duzgun çalışmıyor.
Eklediğin resim cok kucuk çıkmış tam görünmüyor @Kadir Kurt

Az önce iphone kontrol ettim bende herhangi bir sıkıntı gözükmüyor :rolleyes:

Kişi adının altındaki tanım yazısını nerden değiştiriyoruz? Örneğin bende Protos... yazan kısım, veya karanlık taraftaki helici vs.
Bu kısım geçiş sonrası yanlışla aktarımdam kaynaklı @Rasim Öztürk .

Kullanıcıların bu alana erişim yetkileri yok. Bizler en kısa sürede eski kullanıcıların bu yanlış aktarılan bilgilerini yönetim konsolu üzeriden düzelteceğiz%p

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rasim Öztürk
  • Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Mehmet, ellerinize emeklerinize sağlık! Hafta sonu evde değildim. Ne yalan söyliyeyim, dün de bir denedim, ama giremeyince fazla üstelemedim. Herhalde daha uğraşıyor dedim. Oysa Cumartesi halletmişsin bile. :bravo: Şimdilik fazla bir dolaşımım olmadığı için herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten bu da yazdığım ilk yazı. Her yeniye olduğu gibi, alışmak biraz zaman alacak! :rolleyes: Ama, kim ne derse desin, yeni, yenidir! %p Hep birlikte güzel günlerde güle güle eskitelim! :)

• Beğen
Takiplerle ilgili olarak şöyle bi durum var. Belli başlı forumları takibe ekledim. Takiplere tıkladım takip ettiğin konu yok dedi.

Yazının kendisi default olarak konulara tanımlı. Forumları görüntülemek için dropdown menüden takip ettiğim forumları seçmek gerekli.

• Beğen
Ana sayfa en üst sağ köşede hatırlatma kutucuğu çok başarılı :)

(belki içine ilgili konuya ve youtube hesabına link verilebilir, tıkla ulaş tarzında kolaylık sağlar)

• Beğen