Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Kullanılan: 46 63.9%
  • Beğendim

Kullanılan: 17 23.6%
  • Pek beğenmedim

Kullanılan: 3 4.2%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Kullanılan: 6 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    72

İzzet Camcıoğlu

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Ben android kullanıyorum s7 edge ve s8 de deneme imkanım oldu. Chrome üzerinden denemiştim her iki telefon için aynı sorun olmuştu. Normalde onu kullanıyorum. Siz dedikten sonra samsungun kendi tarayıcısı ile denedim onda yeni bir hata ile karşılaştım onunla hiç üye girişi yapamadım, "Bir güvenlik hatası ile oluştu. Geri butonuna tıklayın ve sayfayı yenileyin" dedi hiç giremedim. Firefox'u da indirip denedim onunla sorunsuz bir şekilde erişim sağladım. Heralde benim telefonum ile ilgili bir sorun yaşıyorum :evil:

İlgi Alanı
Heli
Neyse sorun tarayıcı bazlıymış anlaşılan, çözüme kavuştuğuna göre sorun yok demektir :thumbup:

LEVENT UYGUN

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Kendi açtığımız konular için önceki forumda "mesajı yazdıktan sonra konuyu kilitle" gibi bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam ve kendi açtığımız konuları kilitliyebiliyorduk. Muhtemelen ben bulamamışımdır. :)

İlgi Alanı
Heli
Kendi açtığımız konular için önceki forumda "mesajı yazdıktan sonra konuyu kilitle" gibi bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam ve kendi açtığımız konuları kilitliyebiliyorduk. Muhtemelen ben bulamamışımdır. :)
Evet Abi, SMF da hemen mesaj altinda bu opsiyon vardi. Burada da var ama herkesin bulacağı görünür bir yerde değil. O yüzden şu an için kullanıcılara bu yetkiyi henüz vermedik.