Yeni ucagim icin servo tahsiyesi

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
https://youtu.be/B_Kt4TDs0zI

Videodaki model de boyut olarak ayni hatta epp kapli oldugubicin daha agir. Ustteki fotoda koydugunuz servolardan var

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zaman üstteki corona marka servodan alıyorum hocam.
Bu arada uçağınız harika uçuşu da harika :) Bende uçağa sizin kullandığınız motorun aynısından aldım o motoru kullanacağım. Bendeki esc 60 amperlik sıkıntı yaşarmıyım acaba esc konusunda.

Yeni ucagim icin servo tahsiyesi

Ibrahim hocam motoru zaten bende ugur abiden almistim. Anladigim kadar sizin motor benim uctugum modelle ayni. Servo o coronalar kalite olarak cok iyi diyemem ama is goruyo ve yeterli. Ben align 70a esc kullaniyordum ama bildigim kadar 60a da yeterli hatta ugur abi de 60 kullaniyordu yanlis hatirlamiyorsam.

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Ibrahim hocam motoru zaten bende ugur abiden almistim. Anladigim kadar sizin motor benim uctugum modelle ayni. Servo o coronalar kalite olarak cok iyi diyemem ama is goruyo ve yeterli. Ben align 70a esc kullaniyordum ama bildigim kadar 60a da yeterli hatta ugur abi de 60 kullaniyordu yanlis hatirlamiyorsam.

Evet sizin uçtuğunuz modelde kullandığınız motor uğur beyin bana, bu uçakta kullandığını söylediği ve tavsiye ettiği motor. Bende o yüzden aynı motordan aldım. Demekki uçağı bana motoru size satmış ;D ;D