Yeni Uçağım. Viking Model 12 280 BNF

Güzel model güle güle kullan Erhan.

Bende deprondan yapacağım plan bakıyorum. Aklımda buna benzer ultimate var. Ama yaz da geliyor acaba amfibik bir model mi yapsam diye düşünüyorum :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Güzel model güle güle kullan Erhan.

Bende deprondan yapacağım plan bakıyorum. Aklımda buna benzer ultimate var. Ama yaz da geliyor acaba amfibik bir model mi yapsam diye düşünüyorum :)

Tamer P47 projesi ne oldu :) ben şunları bir uçurmayı öğreneyim projeler büyük balsa dan bile yaparız

Kadir onun planını buldum ilk fırsatta kestireceğim :) Yapımı diğerlerine göre daha kolay gibi gözüküyor.

Sağolun arkadaşlar . Hoşuna gittiği için zaten takipteydim. İyi fiyat olunca da aldım geçtim.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Sağolun arkadaşlar . Hoşuna gittiği için zaten takipteydim. İyi fiyat olunca da aldım geçtim.

kaça aldın Erhan

Ve model hazır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yarın ışallah uçar bu model

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ve model hazır.
.......
Yarın ışallah uçar bu model
Madem aldin :laugh: Tekrar hayirli olsun Erhanim :thumbup: Maiden videosunu Mutlaka bekliyoruz ona gore ;)

model cok iyiymis yanliz renkler filan guzel gorsel verir hayirli uğurlu olsun diyelim :saygilar: :thumbup: maiden i bende merakla bekliyorum :halay:

Çok sağolun teşekkürler. Yarın kısmetse uçucaz. İlker abi den de pil buldum 1 tane sağolsun. Uçaktan başka çare kalamadı.

Çok çift kanat uçurdum ama hiçbirinden istediğim verimi alamadım... Ama bu model de baya hoşmuş. Yine de köpük model olduğu için pek hazzetmedim. Malesef bu boyda olunca balsa bulunmuyor. İlerde yine bi çift kanat niyetim var. Ama balsa ve canavar bişey olacak muhtemelen.

Size de hayırlı olsun. Uçak candır :)

Mustafa Güney' Alıntı:
Çok çift kanat uçurdum ama hiçbirinden istediğim verimi alamadım... Ama bu model de baya hoşmuş. Yine de köpük model olduğu için pek hazzetmedim. Malesef bu boyda olunca balsa bulunmuyor. İlerde yine bi çift kanat niyetim var. Ama balsa ve canavar bişey olacak muhtemelen.

Size de hayırlı olsun. Uçak candır :)

ÇOK SAĞOL MUSTAFA HOCAM. BAKALIM Bİ UÇURALIM DA BUNU GERİSİ KOLAY:):):)

Çok hoş görünüyor, kırımsız uçuşlar hocam:)

maiden i Eskişehir'e mi sakliyorsun yoksa [emoji1]