Yine bir Modelcilik faciası

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Yorumsuz, ben artık bu tür insanlardan sıkıldım, hakkıyla bu işi yapan modelcilerin zevk aldıkları hobide köklü değişimler kurallar getirttip modelccilerin 2 kuruşluk zevkini baltalıyacaklar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hey Allahim bide Isiklarda duruyor.Cok kuralci canim!

Bir insan ne kadar sorumsuz olabilir sorusuna çok güzel örnekler bunlar. Allah akıl versin diyeceğim ama olayın akılla mantıkla alakası yok.

Bu tamamen BENCILLIK, SAYGISIZLIK, VURDUM DUYMAZLIK..... Hadi sadece kendi başını yiyecek olsa bize ne der geçerim. Ama bu tür hareketlerin olası kötü sonuçlarını ne yazık ki masum insanlar ödecek.

Ben artık bunlara EN AĞIR CEZANIN Verilmesi taraftarıyım. Başka türlü olmayacak bu işler çünkü....

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK

facebooktaki vidyonun altındaki yorumları okuyun asıl, nekadar sorumsuz insanlar var ozaman anlarsınız, yorumları okduukça daha çok şoke oldum, ne var bunda, neyi tehlikeye atmış, habercilerde amma abartmış diyenler yüzlerce, okumaktan yoruldum.

Resmen rezalet vurdumduymazlik , bizde benzer videoyu yaptık kabul ediyorum. Ama biz insan olmayan , araç olmayan alanda denedik. Hatta yol kenarinda bizi izleyenleri gorunce yapmaktan vazgectik ne olur olmaz diye. Bu insanlarmı bu kadar sorumsuz bizlermi çok düşünceliyiz anlayabilmiş değilim.

Mesut AKIN' Alıntı:
facebooktaki vidyonun altındaki yorumları okuyun asıl, nekadar sorumsuz insanlar var ozaman anlarsınız, yorumları okduukça daha çok şoke oldum, ne var bunda, neyi tehlikeye atmış, habercilerde amma abartmış diyenler yüzlerce, okumaktan yoruldum.
Memlekette GERI ZEKALIDAN bol ne var üstad ....(Arkadaşlar lütfen kusura bakmayın ama aklıma başka bir kelime gelmiyor artık....)

İnşallah birgün yolda giderken birtanesine trafikte rastlarım da üzerinden arabayla geçmek nasip olur...

Biz neyi konuşuyoruz ki. 1.15'de adam trafik polisinin önünde ara gaz veriyor.Şaka gibi.

Arda Erkan' Alıntı:

Biz neyi konuşuyoruz ki. 1.15'de adam trafik polisinin önünde ara gaz veriyor.Şaka gibi.

Polis arkadaşların işi gücü ceza kesmek olduğu için iki saat sağa sola bakıyor sürücüsünü bulabilirmiyim diye ulan diyor bari plakaya yazayım(daha bu sabah plakadan radar cezası evime teşrif etti) plakayı da göremeyince eblek eblek bakıyor adamlar da ara gaz vere vere gidiyorlar.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Polis arkadaşların işi gücü ceza kesmek olduğu için iki saat sağa sola bakıyor sürücüsünü bulabilirmiyim diye ulan diyor bari plakaya yazayım(daha bu sabah plakadan radar cezası evime teşrif etti) plakayı da göremeyince eblek eblek bakıyor adamlar da ara gaz vere vere gidiyorlar.

Geçmiş olsun abi.

Hayır her şeyi geçtim ekzozu açık normal bir otomobil olsa trafikteki anında otoparka çektirir ve ceza yazar. Daha sonra birde orjinal ekzozunu taktırırlar muayene tekrarına gönderirler.

Burada resmen nasıl bir muamele uygulayacağını şaşırıp kılını kıpırdatmadı.Ve aracın trafiği tehlikeye atmasına müsaade etti. Adamlarda polis bile bir şey demiyor mantığında böyle gezer durur artık.

Bunları emniyete şikayet etmek gerek

Yorum yazanlar neyin kafasını yaşıyor şaşırdım. Bazilari dikkat çekiyor diğer sürücülerin dikkatini dağıtıyor yazmış diğerleri de bunlara cevap ferrari de yasaklansin oda dikkat çekiyor yazmış :rolleyes:

Arda Erkan' Alıntı:
Trafik polisinin hic bir sey yapmadan afedersiniz ama m.. gibi bakmasi ve sonrada cekip gitmesi gercekten tam bir facia :mad:

Kadir Kurt' Alıntı:
Yorum yazanlar neyin kafasını yaşıyor şaşırdım. Bazilari dikkat çekiyor diğer sürücülerin dikkatini dağıtıyor yazmış diğerleri de bunlara cevap ferrari de yasaklansin oda dikkat çekiyor yazmış :rolleyes:

Kadir işte bu yorumlara bakarak kimlerin beyin taşıdığını kimlerin taşımadığını çok kolay bulabilirsin.Bir nevi test işte. %p

Ynt: Yine bir Modelcilik faciası

polis vidyosunu izleyince sok oldum helal olsun o memura, esim cocuk emziriyor diye taktirdigim cam filmine ceza kesip trafikten men etti 600tl param gitti muayene ceza cekici parasi otopark parasi derken hakkimi helal etmiyorum bunlara pislikler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi