Youtube Videolarını Izleme

pardus

Çalışkan Uye
Arkadaslar PC'den youtube icin onereceginiz bir program var midir??

youtube

chrome kullanıyorsunuz ZenMate eklentisini yükleyin youtube'a twitter'a rahat rahat girin ;)

youtube

Denizhan ANALI' Alıntı:
chrome kullanıyorsunuz ZenMate eklentisini yükleyin youtube'a twitter'a rahat rahat girin ;)

Ben de Zenmate çalışmadı ama yine Chrome benzer bir eklentisi var "Hola Better" problemsiz çalışıyor ;)

Ya da 195.46.39.39 ve 195.46.39.40 DNS kullanabilirsin. En azından şimdilik çalışıyor ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

zenmate bildiğim kadarıyla vpn son zamanlarda bankacılık işlemi yaptığınız cihazlara vpn yüklemeyin diye bankalardan uyarı geliyor hafife alınmayacak bir konu olarak görüyorum.

Haklisin Celalettin abi. Bu tur yazılımların hepsi VPN (virtual privete Network - sanal özel tünel ) bağlantı yapıyor. Bu tüm trafiğin özel bir yol ile ilgili server üzerinden geçiyor demek. Şayet server sahibi kötü niyetli ise tüm bilgilerinizi dinleyip izleyebilir.

Bu nedenle sadece ihtiyac hallerinde bu uygulamaların aktif edilip, diğer zamanlarda kapalı olmasında fayda var.

Özetle çalıştığı müddetçe DNS degisimi şahsen tercih ettim bir yöntem

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Celalettin Yazkan' Alıntı:
zenmate bildiğim kadarıyla vpn son zamanlarda bankacılık işlemi yaptığınız cihazlara vpn yüklemeyin diye bankalardan uyarı geliyor hafife alınmayacak bir konu olarak görüyorum.

Evet Celalettin Bey, çok önemli bir konu. Kimlik bilgileri çalınabiliyormuş. Güvenilir VPN'leri tercih edin diyorlar...

Sıkıntı şu ki; VPN prog. yüklediğimde hiçbir şekilde internete girmiyor. Bundan dolayı sormuştum. Simülatör derslerim yarım kaldı :mad: Valla nasıl oalcak bilmiyorum...

Bu arada Mehmet Bey, ben bu konuyu konuyudışı olarak gördüğüm için o sekme altında başlık açmaya karar verdim. Lakin esasen ve yakınen forumumuzun temel konuları ile ilgili olup, kullanım alanımız içinde olduğunu düşünemişim :D Baksanıza benim bile Youtube'a girmek isteme sebebim (şimdilik) simülatör için :bravo: :RCKolik:

:saygilar:

Bulut' Alıntı:
Bu arada Mehmet Bey, ben bu konuyu konuyudışı olarak gördüğüm için o sekme altında başlık açmaya karar verdim. Lakin esasen ve yakınen forumumuzun temel konuları ile ilgili olup, kullanım alanımız içinde olduğunu düşünemişim :D Baksanıza benim bile Youtube'a girmek isteme sebebim (şimdilik) simülatör için :bravo: :RCKolik:
:saygilar:
Aynen Bulut Bey, forumun catısı video anlatım üzerine kurulduğu için Youtube videoları bizler için oldukça önemli. Bir ara tüm videoların bir kopyasını VIMEO üzerine de mi taşısak diye düşünmedik değil. Ama bu gidişle onunda kapanma ihtimalı var :-\ Bakalım yakın zamanda neler olacak :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Bulut Bey, forumun çatısı video anlatım üzerine kurulduğu için Youtube videoları bizler için oldukça önemli. Bir ara tüm videoların bir kopyasını VIMEO üzerine de mi taşısak diye düşünmedik değil. Ama bu gidişle onunda kapanma ihtimalı var :-\ Bakalım yakın zamanda neler olacak :)

:D sem mi, :'( sam mı ? Bencede en iyisi beklemeniz Mehmet Bey, boşuna emek harcamamak gerek. Ve zaman... Ama açılmaz gibi geliyor. Bence tabi :) O videolarda çok büyük emekler var ama. İnanılmaz takdir ediyorum sizleri :saygilar:

Bulut' Alıntı:
....O videolarda çok büyük emekler var ama. İnanılmaz takdir ediyorum sizleri :saygilar:
Teşekkür ederiz Bulut bey. Bekleyip görelim bakalım zaman ne gösterecek. Neysedki videolarin hem hallerini arşivimizde yetek olarak tutuyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Puffin web browser ile sorun çözülüyor ancak pc için tarayıcı bulunmamakta. Tablet yada telefonlarda kullanım güzel.

Bilgisayarımın DNS ayarlarını değiştirdikten sonra, forumdaki hareketlerin güncellenmesi gecikmeye başladı.

Şöyle ki bilgisayarımdan foruma yazdığım bir cevabı gönderdikten sonra. Anasayfaya döndüğümde cevap son hareketlerde gözük müyor.
Fakat tabletten girdiğimde cevabı veya yazıyı görebiliyorum.

Kaç yıllık bilg. kullanıcısıyım ilk defa böyle bir şey gördüm.

Fikri olan var mıdır acaba :D

Merhaba,
Bilgisayar için tor browser var her siteye sorunsuz giriyor sadece forum işlerinde kullanıyorum. Bankacılık vs de diğerlerine devam. :)

serkan sinan' Alıntı:
Merhaba,
Bilgisayar için tor browser var her siteye sorunsuz giriyor sadece forum işlerinde kullanıyorum. Bankacılık vs de diğerlerine devam. :)

Dikkate alıcam. Teşekkürler.

Dün gece bir kaç tane denedim. Bulduğum bir dns'te olmadı. Enteresan durum. Daha önce böyle şeyler yoktu. Muhtemelen TTNet'in işleri.

Tüm işlemlerde Chrome kullanıyorum, böyle bir sıkıntı hic yasamadım

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.