YurtDışı Alışveriş Rehberi (1/4)

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba bu haftaki videomda yurtdışı alışveriş rehberi serisine başlamış oldum. İlk video içeriğinde daha çok yurtdışı alışveriş ile ilgili bilinmesi gereken temel konulardan bahsetmeye çalıştım. İlerleyen videolarda ise sipariş / takip / sorunlu alışveriş örneklerini göstermeye çalışacağım. Aynı zamanda sipariş vereceğim ürünlerde hekzakopter toplama serisinde kullanacağım parçalar olacak. Umarım faydalı olur ve beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Forumu ilk açtığımız zamanlar benzer bir videolu "Yurtdışı Alışveriş" konusu açmıştım. Uzunca bir süre o kadar teknik videonun yanında en çok izlenen videomuz bu olmuş :laugh:

Sen daha detaylısını hazırlıyorsun. Inan bu video serisi, tüm diğer videolarını izleme oranı olarak geçecek İzzet :D

Unutmadan ellerine sağlık. Yine güzel ve içerik olarak dolu dolu güzel bir çalışma olmuş. Hemen Indeks ilave edelim :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Ramazan SAYIM

Eline sağlım İzzet bey, güzel bir konu detaylı olması çogu arkadaşımızında faydasına olacaktır teşekkürler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık İzzet, çok ilgi gören bir seri olacak eminim. :bravo:

Elinize sağlık, faydalanacak çok arkadaş çıkacaktır :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Forumu ilk açtığımız zamanlar benzer bir videolu "Yurtdışı Alışveriş" konusu açmıştım. Uzunca bir süre o kadar teknik videonun yanında en çok izlenen videomuz bu olmuş :laugh:

Sen daha detaylısını hazırlıyorsun. Inan bu video serisi, tüm diğer videolarını izleme oranı olarak geçecek İzzet :D

Unutmadan ellerine sağlık. Yine güzel ve içerik olarak dolu dolu güzel bir çalışma olmuş. Hemen Indeks ilave edelim :RCKolik:

Çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim. Aslında biraz üzücü de olsa çok izleniyor olması benim işime geliyor ne yalan söyleyeyim ;D

fatih cebir' Alıntı:
Eline sağlım İzzet bey, güzel bir konu detaylı olması çogu arkadaşımızında faydasına olacaktır teşekkürler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık İzzet, çok ilgi gören bir seri olacak eminim. :bravo:

Çok çok teşekkür ederim :saygilar:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Elinize sağlık, faydalanacak çok arkadaş çıkacaktır :saygilar:

Umarım öyle olur yorumunuz için çok teşekkürler :halay: