YurtDışı Alışveriş Rehberi (2/4) Siparişleri veriyorum

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhabalar küçük bir ameliyat geçirdiğim için bir süredir foruma giremiyorum. Umarım her şey yolundadır. :) Bu hafta ki videoda yurtdışı alışveriş rehberinin ikinci videosunu paylaştım. Video içeriğinde aliexpress'in mobil uygulaması ve internet sitesi üzerinden sipariş verirken nelere dikkat etmeliyiz konusunda bilgi paylaşmaya çalıştım. Umarım faydalı olmuştur. İlerleyen videolarda siparişini verdiğimiz ürünlerin kargo takibini ve teslim sonrası işlemlerini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz. :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun İzzet Hocam, umarım önemli bir durum yoktur.

Paylaşım icin tesekkur ederiz, yine detaylı ve güzel bir anlatım olmus, ellerine sağlık :RCKolik:

Geçmiş olsun izzet bey, konu güzel anlatım da süper elinize emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler:saygilar:

Geçmiş olsun İzzet Hocam, umarım önemli bir durum yoktur.

Paylaşım icin tesekkur ederiz, yine detaylı ve güzel bir anlatım olmus, ellerine sağlık :RCKolik:
Çok teşekkür ederim önemli bir şey yok safra kesesi taşı sebepli bir operasyon geçirdim yavaş yavaş eski halime dönüyorum. Videoyu begenmenize sevindim :)

Geçmiş olsun izzet bey, konu güzel anlatım da süper elinize emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler:saygilar:
Çok teşekkür ederim Fatih bey yorumunuz ve iyi dilekler için ben teşekkür ederim :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari