Yurtdışı Model Alışveriş Siteleri

banggood herheangi ürüne kargo bedeli alıyor mu yoksa her ürüne kargo dahil fiyatlar mı konuyor. son olarak da paypal taksit imkanımız var mı?

Banggood genel olarak kargo ücreti almıyor ama belli başlı ürünlerde alıyor ve takip numarası istersen 1.30 dolar ister fazladan vide paypalda taksit imkanı yok direk parayı karşı tarafa atıyor

Taksit imkanı , paypala tanımladığınız kartın bankasına göre var.Kimi banka 3 kimi en fazla 5 taksit yapıyor.

Bu bilgi için teşekkür ederim abi bende bunu bilmiyodum işime yaracak saol abi

Arkadaşlar

Birşeyler araştırıken webde SUNNY HOBBY diye bir Çin sitesi buldum. Fiyatlar doğru olamayacak kadar düşük. Web adresi olarak geçiyor. Web adresi de firma ismi ile tutmuyor. Acaba dolandırıcı bir sitemi bilgisi olan varmı. Teşekkür ederim.

Dolandırıcı olduğuna iddiaya girerim
.Muhtemelen havale sistemi ile çalışıyordur.

Nitro planes diye bir site var. Genelde uçaklar var. Küçük, büyük, akrobasi, jet, arf, rtf vs bir sürü model var. Sitede üyelik yok herhalde. Sepete ekle deyince direk satın alma sayfası açılıyor kargo ücret bilgisi göremedim. Bu site hakkında bilgisi ve kargosu hakkında bilgisi olan var mı?

Kadir Kurt' Alıntı:
Nitro planes diye bir site var. Genelde uçaklar var. Küçük, büyük, akrobasi, jet, arf, rtf vs bir sürü model var. Sitede üyelik yok herhalde. Sepete ekle deyince direk satın alma sayfası açılıyor kargo ücret bilgisi göremedim. Bu site hakkında bilgisi ve kargosu hakkında bilgisi olan var mı?
Sağ üst köşede "Sign In" yazıyor ya Kadir ?? Ayrıca sepete eklediğini al dersen de yine üye mi yoksa Misafir mi olduğunu soruyor ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sağ üst köşede "Sign In" yazıyor ya Kadir ?? Ayrıca sepete eklediğini al dersen de yine üye mi yoksa Misafir mi olduğunu soruyor ??
Abi bende hiçbirşey gözükmüyor. Ürünü sepete atınca adres bilgilerini istiyor ödeme seçeneği sunuyor. Sağ üst köşede destek video çok satanlar vs var giriş vs gözükmüyor [emoji53]

sevgili :RCKolik: ailesi. hobbykingden alısveriş yapmaya calısıyorum fakat maestro ve mastercard debitlerine paypal aracılıgıyla bir türlü ödeme yapamıyorum. kredi kartımın limiti 800 lira. paypalda olan hata şu kartınızı üreten firma izin vermiyor diye bişey aradım bankayı herhangi bir sıkıntı yok diyor. kredi kartıma alacağım ücreti yatırsam ( 1 milyar üstü bir para ) ücreti ödeyebilirmiyim kredi kartımda mastercard

Kartınız telefon ve internet yoluyla alışverişe açık mı?

evet acık bankaylada görüştüm herşey acık

Limiti aşan bir alış veriş mi olacak bu alacaklarınız öyleyse oda sorun olabilir.

sitesinden 4 adet siparişim oldu, 2 sinde sorun yaşadım, ilkinde 3 adet pil eksik gönderdiler sonrasında 2 adet kanopiyi de farklı gönderdiler, detayları yazmıyorum, çalışanları ilgisiz, gevşek bir site, bunu bilin yeter... sipriş verdiyeseniz de sürprizlere hazır olun...

Paylaşım ıcın teşekkurler Fatih. Bu durumu da ilk mesaja ilave edelim

Sent from my iPhone using Tapatalk