Zutor Elektrik motorlu eğitim modeli

evet öyle tam yazamamışım peki bu uçuş sırasında gidiş yönünü etkilemiyor mu

Batuhan şimdi senin aklına gelmiş ve gelecek soruların %99' u forumda mevcut. Forumda biraz dolaş ve Okumanı tavsiye ediyorum.:saygilar::RCKolik:

Tıkla:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tekrardan yine merhaba, lazer kesime gitmiştim kesim çiziminde çizgilerde boşluklar varmış. Bu sorun ile karşılaşan oldu mu daha önce? plan üzerinde hataları düzeltmeye çalıştık ama olmuyor. Eski bir çizim olduğu ve eski bir teknikle çizildiği için ve bu kullanılan uygulama her sene güncellendiği için sürümle alakalı olabilirmiş. Plan için dxf , ai yada cdr olması gerekiyor format ama bozmadan birleştirerek exportlanmalı dedi.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz yardım edebilir misiniz ?

Tekrardan yine merhaba, lazer kesime gitmiştim kesim çiziminde çizgilerde boşluklar varmış. Bu sorun ile karşılaşan oldu mu daha önce? plan üzerinde hataları düzeltmeye çalıştık ama olmuyor. Eski bir çizim olduğu ve eski bir teknikle çizildiği için ve bu kullanılan uygulama her sene güncellendiği için sürümle alakalı olabilirmiş. Plan için dxf , ai yada cdr olması gerekiyor format ama bozmadan birleştirerek exportlanmalı dedi.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz yardım edebilir misiniz ?

Yardım edelimde, benim bu işten çıkarım ne olacak ? :lollol::lollol::lollol:
Bir de ekteki dosyaya bak bakalım. ;)
Ben bir zamanlar revize etmiştim.:saygilar:

Ekli dosyalar

• zutor kesim - laser revizeli.zip
    143.2 KB · Görülme: 28
Son düzenleme:
Çok uğraşmasına rağmen yine olmadı belki lazer kesimcide sorun vardır bu yüzden Bursada'ki bir tanıdığa planı gönderdim o sorun görmediğini söyledi sanırım balsaları ona gönderip öyle kestircem çünkü Çanakkale'de bu işe bakabilecek bildiğim tek bir yer var? onun dışında bu işi acil çözmem lazım hazır tatil verilmişken kendimi 3 hafta eve kapatmak istiyorum???

Çok uğraşmasına rağmen yine olmadı belki lazer kesimcide sorun vardır bu yüzden Bursada'ki bir tanıdığa planı gönderdim o sorun görmediğini söyledi sanırım balsaları ona gönderip öyle kestircem çünkü Çanakkale'de bu işe bakabilecek bildiğim tek bir yer var? onun dışında bu işi acil çözmem lazım hazır tatil verilmişken kendimi 3 hafta eve kapatmak istiyorum???

O lazer kesim yaptığını idda eden arkadaşta kesin problem var...:rolleyes:

Son düzenleme:
Bir tek bu sorunu benim yaşadığımdan ben de öyle düşündüm.
Bursaya gönderdim balsaları olucak gibi. Durumları yine yazarım:D
İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim :saygilar:

Son düzenleme: