[Video]: Goblin 500 Sport videolarım.

Yine izlemesi oldukca keyifli, sakin ve guzel bir ucus olmus, sticklerine saglik :bravo: %p

Eline sağlık Cahit hocam, çok keyifli izlettin tahmin ediyorum sende uçuştan almışsındır. :RCKolik:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi gene güzel bir uçuş yapmışsın stabil ve güzel hareketler. :saygilar: :saygilar:
ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Güzrl uçuş olmuş eline sağlok . İzlerken zevk aldım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arda Erkan' Alıntı:
Cahit abi eline sağlık. Keyifli bir video olmuş. Goblinde eskisi gibi formunda maşallah :thumbup:
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yine izlemesi oldukca keyifli, sakin ve guzel bir ucus olmus, sticklerine saglik :bravo: %p
Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Cahit hocam, çok keyifli izlettin tahmin ediyorum sende uçuştan almışsındır. :RCKolik:
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar.

Tamamen kaybolan uçma isteğim, forumdan Cenk Eralp ile tanışmamızla bira canlandı. Uzun zamandır Nusaybine model götürmüyordum. Hafta sonu götürdüm. Girişte yapılan kontrolden geçemem diye düşünüyordum. Ama bu kez bakılmadı. Ve uzun zaman sonra Nusaybinde uçuş yapabildim.
Aslında artık paylaşma isteğim bile yok. Ama hayat devam ediyor. Yaptığım birkaç uçuştan en heyecanlı olanı ekliyeyim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sonunda Cenk Eralp ile buluştunuz demek ki %p Yıllar sonra Mardin'de bu işle uğraşan birisi olduğunu ilk gördüğümüzde belki inanmayacaksın ama senden daha çok sevinmiştik :)

Dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bu hissi. Sanki hobiden bıkmış gibi hissediyoruz. Hele de bir de çevresel diğer olumsuz eklenince üstüne, iyice tuz biber oluyor :-\

Yaşadığın yer elbette Türkiye'de en zor yerlerinden birisi. Bizler sadece tahmin edebiliyoruz, esas yaşayana sormak lazım. İnşallah tez zamanda her şey eskisi gibi normale döner.

Ama inan bu taraflarda da başka sorunları yaşıyoruz hepimiz ara ara. Tek olmak ne kadar zorsa çok olmakta bazen o kadar zor olabiliyor. Şehirlerde uçuş yapılacak alan sıkıntıları, valilik yasaklarından tut da, o arkadaş bunu demiş, sen onu demişsin..... ya da daha kötüsü uçuş alanında değişik kafalardan çıkan onlarca ses, kulüp üyesi arkadaşların yaşadığı diğer sorunlar ......falan.

Neyse dediğin gibi yapacak bir şey yok. Hayat bir şekilde devam ediyor. Yaşadığımız olumsuzluklara zor da olsa gülüp geçmez isek hayat bazen çekilmez olabiliyor :)

Konumuza geri dönecek olursak. Ne kadar zamandır uçmuyorsun bilmiyorum ama maşallahın var, pilotajdan hiç bir şey kaybetmemişsin %p Yine yere yakın ve izlemesi oldukça keyifli bir video olmuş. Hele videonun son tarafındaki modelin su ile teması gerçekten yürek hoplatan cinstendi :thumbup:

Uzun bir aradan sonra bu güzel paylaşım için teşekkür ederiz :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sonunda Cenk Eralp ile buluştunuz demek ki %p Yıllar sonra Mardin'de bu işle uğraşan birisi olduğunu ilk gördüğümüzde belki inanmayacaksın ama senden daha çok sevinmiştik :)

Dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bu hissi. Sanki hobiden bıkmış gibi hissediyoruz. Hele de bir de çevresel diğer olumsuz eklenince üstüne, iyice tuz biber oluyor :-\

Yaşadığın yer elbette Türkiye'de en zor yerlerinden birisi. Bizler sadece tahmin edebiliyoruz, esas yaşayana sormak lazım. İnşallah tez zamanda her şey eskisi gibi normale döner.

Ama inan bu taraflarda da başka sorunları yaşıyoruz hepimiz ara ara. Tek olmak ne kadar zorsa çok olmakta bazen o kadar zor olabiliyor. Şehirlerde uçuş yapılacak alan sıkıntıları, valilik yasaklarından tut da, o arkadaş bunu demiş, sen onu demişsin..... ya da daha kötüsü uçuş alanında değişik kafalardan çıkan onlarca ses, kulüp üyesi arkadaşların yaşadığı diğer sorunlar ......falan.

Neyse dediğin gibi yapacak bir şey yok. Hayat bir şekilde devam ediyor. Yaşadığımız olumsuzluklara zor da olsa gülüp geçmez isek hayat bazen çekilmez olabiliyor :)

Konumuza geri dönecek olursak. Ne kadar zamandır uçmuyorsun bilmiyorum ama maşallahın var, pilotajdan hiç bir şey kaybetmemişsin %p Yine yere yakın ve izlemesi oldukça keyifli bir video olmuş. Hele videonun son tarafındaki modelin su ile teması gerçekten yürek hoplatan cinstendi :thumbup:

Uzun bir aradan sonra bu güzel paylaşım için teşekkür ederiz :RCKolik:
Teşekkürler Mehmet Abi

Benim küçüklüğüm Nusaybinde geçti. Baba evimiz oradaydı. Kardeşlerimizle her bayram bir araya geldiğimiz bahçesinde türlü türlü meyve ağacı olan ev. Şimdi orada bir buluşma gerçekleştirebiliriz. Taş taş üstünde kalmadı. Bütün anılarımız yok oldu. Hala da bunu kabullenmek çok zor geliyor bana ama dediğim gibi yapacak bişey yok artık.
Umarım ülke olarak daha huzurlu günler görürüz de hobimizden daha çok keyif alırız.

Geçen sene YGS sınavının yapıldığı gün yasak başladı ilçede. Ondan sonra evde birkaç aile beraber yaşadık aylarca. O günden beri helikopterleri uçurmamıştım. Cenkle yaklaşık bir ay önce tanıştım. Sonra helikopterlerin konnektörlerini yeniledim. Raptorda bi sorun yaşadım. Onun için de konu açarım belki. Ama şu an uçar vaziyette zaten.

Geçmiş olsun Cahit, inşallah daha güzel günler görürüz. :)

Modeli bir an suda görünce aklım çıktı :eek: inşallah bir sorun olmamıştır. Bunun dışında uçuş çok keyifliydi, sonu ise zaten heyecan :D

Emre Kaman' Alıntı:
Geçmiş olsun Cahit, inşallah daha güzel günler görürüz. :)

Modeli bir an suda görünce aklım çıktı :eek: inşallah bir sorun olmamıştır. Bunun dışında uçuş çok keyifliydi, sonu ise zaten heyecan :D
Teşekkürler Emre. Modelde bişey yok. Bitek kuyruk pali hasar aldı değişecek. Gereksiz heyecana gerek yok aslında ama daha bi keyifliydi.

Güzel ve heyecanlı bi uçuş olmuş, videonun sonunda goblin iyi kurtulmuş valla geçmiş olsun

Cok güzel ucus olmus Cahit abi hele sonu baya heyecanlı olmuş cok keyifle izledim ayrıca uçuş alanına da bayıldım :thumbup: :saygilar:

Emre Yolcu' Alıntı:
Cok güzel ucus olmus Cahit abi hele sonu baya heyecanlı olmuş cok keyifle izledim ayrıca uçuş alanına da bayıldım :thumbup: :saygilar:
ali yalçın' Alıntı:
Güzel ve heyecanlı bi uçuş olmuş, videonun sonunda goblin iyi kurtulmuş valla geçmiş olsun
Teşekkürler Arkadaşlar. Belki yolunız düşer de buralarda beraber uçarız

Gördüğümüze, haber aldığımıza sevindik Cahit hocam. :thumbup:

Uçuş gayet güzel ve sonu da epey heyecanlıydı. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Gördüğümüze, haber aldığımıza sevindik Cahit hocam. :thumbup:

Uçuş gayet güzel ve sonu da epey heyecanlıydı. :RCKolik:
Teşekkürler..
İnşallah bundan sonra uçuşlara devam edeceğim. Gerçekten uçmayı çok özlediğimi anladım