[Video]: sab goblin canop yapımı boyama

[Video]: sab goblin canop logo yapıştılışı

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aydın hocam çok güzel olmuş, ağırlık olarak orjinalinden farkı var mı? diğer modeller içinde yapmayı düşünüyormusunuz?

Ellerinize sağlık Aydın bey :thumbup: Vernik ile son hali tek kelime ile süper olmuş :thumbup: :bravo:

Memleketimizde böyle sanatkarların var olduğunu bilmek hem umut hem de büyük gurur verici bir olay bizler için. :saygilar:
O ellerin daha neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum ama , usta eller olduğunu anlamak zor değil.Tebrik ediyorum :saygilar:

Aydın bey elinize sağlık, çok güzel bir çalışma. Özellikle bu boyama şemasını yapabilmek gerçek bir sanat :saygilar:

aydın şen' Alıntı:
celaletin bey kalıpmı alıcaksınız kulandıgım malzemeler jelkot polyester elyaf kumaş bu malzemelerin temin edmenize yardımcı olurumm
[emoji106]
Cevap ve teklif için teşekkürler eve döndüğüm zaman haberleşiriz. [emoji3]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agırlık olara 50 gram gibi fark var ucmasısı ıcın bir sıkıntı olmasa gerek benim kullanmıs oldugum elyaf kumaş aynı fakat k 2 tiwil geciyor orjinali biraz hafifi ondan arada fark cıkıyor goblin 500 canop üretimi şua nada başladım diger modeler için ise herzaman satısı ola bilecek modelerin canopsini alıcam kırım yapmış arkadaşlardan canopyı alıp uzerinden kalıp alıp cıkan ılk malzemeyı hediye edicam bu şekilde düşünüyorumm

mehmet bey verniksiz halını canlı görsenız oda cok güzel izmite oturuyosunuz yakın zamanda gelıcam kısmet olursa görüşürüz

aydın şen' Alıntı:
mehmet bey verniksiz halını canlı görsenız oda cok güzel izmite oturuyosunuz yakın zamanda gelıcam kısmet olursa görüşürüz
Evet Aydın Bey, İzmitte oturuyorum. Müsait olursak ben de sizinle görüşmek isterim :)

aydın şen' Alıntı:
agırlık olara 50 gram gibi fark var ucmasısı ıcın bir sıkıntı olmasa gerek benim kullanmıs oldugum elyaf kumaş aynı fakat k 2 tiwil geciyor orjinali biraz hafifi ondan arada fark cıkıyor goblin 500 canop üretimi şua nada başladım diger modeler için ise herzaman satısı ola bilecek modelerin canopsini alıcam kırım yapmış arkadaşlardan canopyı alıp uzerinden kalıp alıp cıkan ılk malzemeyı hediye edicam bu şekilde düşünüyorumm
Aydın abi elimde gaui X7 FORMULA yedek copy var, istediğin bir gün kargolarım, konuşmuştuk.

Böyle bi çalışmaya hemen sipariş verebilirim [emoji7][emoji7]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: vartiy

Aydin bey ellerinize saglik, peki bu yontemle bizim cakma milli yerli olan atak helikopterimizin govdesini yapabilirmiyiz?

emin keles' Alıntı:
Aydin bey ellerinize saglik, peki bu yontemle bizim cakma milli yerli olan atak helikopterimizin govdesini yapabilirmiyiz?
Emin benim de projem bu yöntemle fuselage yapmak benzer çalışmaları youtube da görmüştüm. Aydın bey bize malzeme seçiminde ve teknikte yardımcı olur.

Emin benim de projem bu yöntemle fuselage yapmak benzer çalışmaları youtube da görmüştüm. Aydın bey bize malzeme seçiminde ve teknikte yardımcı olur.

o halde beraber bir plan yapalim oncelikle guzel bir plan yapalim, Turbin, nitro, yada elektirik. olcek ne olmali ve hangi modeli kullanacagiz, ne zaman musait olursak ortak bir proje baslatalim. birbirine yakin olmamiz gerekmiyor ikimiz ayni ekipmanlarla ayni anda paylasalim ve tecrubelerimizi birbiri ile paylasarak sonuca gitmeye calisalim, en uygun gordugun zamanda bir konu ac ve orada ilk olarak mekanige karar verip yavas yavas baslayalim.....

• Beğen
Tepkiler: vartiy
Sanirim usenmeden kolay sekillenen bir agac kullanarak ahsap bir govde yapacagiz tam olcek ve en ideal sekilde sonrada ondan kalip alacagiz dogrumudur? ve kaliplara senin tavsiye edecegin malzeme ile parcalari olusturacagiz?