Satılık Multicopter Garaj Satışı: Naza N2 OSD, Remzibi S-OSD ve Gemfan 10x4.5 Pervane Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrah ÖZKANN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar,
Tarot 650 Sport frame üzerinden sistemimi yeniden tasarladığım için fazlalık durumuna gelen aşağıdaki 3 parçayı satıyorum;

DJI NAZA için S-OSD iOSD Remzibi OSD Modülü
Kondisyon: Kullanılmamış
Fiyatı: 125 TL
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Açıklama:
Ürünü Banggood'dan aldım. Oradaki satış fiyatı 35 dolar. Kabloları vs. verilecektir.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Öğe adı: S-OSD Modülü
Boyut: 4.3cm x 3.8cm
Dinamik voltaj algılama: 3S-6S
GPS Modülü ve LED modül bağlantısı:
1. GPS ve LED: 4P-4P bağlantı ana denetleyicisi GPS bağlantı noktasını ve LED portunu kullanın, uçuş denetleyicisine güç sağlayın. S-OSD güç ışığı salıyorsa, o zaman doğrudur.
2. Sonra S-OSD portunda GPS modülünü ve LED modülünü takın.
3. Switch port: Switch portunun fonksiyonu ekran anahtarıdır. S-OSD görüntülenecek çok sayıda içerik var, bu nedenle iki ekran görüntülemeniz gerekiyor. One kez bir ekran içeriği. Ekran, anahtarlama portundan Verici 3 adımlı anahtarı geçti.
4. Gaz kelebeği kanalı: S-OSD gaz kelebeği kanalı sinyal verilerini% 0-100 arasında görüntüleyebilir. S-OSD'de iki THRO bağlantı noktası, biri alıcının gazını bağlarken diğeri uçuş denetleyicisini birbirine bağlar.
5. Tutum kablosu: uçuş kontrolörü f1 / f2 ile bağlanır
6. RSSI: S-OSD, alıcıların sinyal gücünü gösterebilir, bu port alıcıları bağlamak için kullanılır RSSI portu
7. Gerilim algılama işlevi: resim gösterildiği gibi kablolama
8. Video bağlantı noktası: kablolama resim gösterildiği gibi
Özellikler:
Sıradan OSD ekran fonksiyonuyla uyumlu
Ek fonksiyon: Uçuş modu, Uçuş tutumu, gaz kelebeği kanal sinyali verileri (% 0-100), alıcı sinyal gücü (RSSI fonksiyonlu alıcı), ekran değiştirme fonksiyonu (çift ekranlı ekran)

DJI Naza için N2 Mini OSD
Kondisyon: Kullanılmış, sorunsuz çalışmakta. Alıcımda RSSI portu olmadığı için soketin o kısmını kestim, isteyen yeniden kablolayabilir. Fotoğrafda görünüyor.
Fiyatı: 90 TL

Açıklama:
Multicopter(Drone) ve uçaklar için irtifa, konum, kaç uyduya bağlandığı, kumanda sinyal seviyesi, uçuş açısı, pil ve verilen gazı görebileceğiniz OSD 'dir.

NAZA M-Lite vb. Naza M modelleri ile uyumlu özel OSD, gerek PC parametre ayarı
Destek NAZA GPS, NAZA Pusula ve GPS verilerini okurken havada dönüş yönünü yönlendirebilir

Uçuş tutumunu, gaz seviyesi, uçuş modu ve uzaktan kumanda sinyalini (alıcı RSSI'yı desteklemelidir) görüntülemek için kullanılabilir.

Barometre, daha hassas yükseklik göstergesi
Üç farklı görünüm seçebilme DJI tipi IOSD / Kişisellştirilmiş/Çin Tipi

NAZA uçuş kumandasından güç alır, ayrı bir beslemeye gerek yoktur.

Boyut: 42.5 * 26mm
Ağırlık: 6g

Çok hafif ve ufak, üstelik yurtdışı fiyatından da ucuza satıyorum.

ORİJİNAL GEMFAN 10x4.5 Pervane Seti (Toplam 4 Adet Pervane)
Kondisyon: Kullanılmamış.
Fiyatı: 25 TL

Açıklama:
Orijinal Gemfan marka olup hiç kullanılmamıştır.

Genel not: Görmüş olduğunuz ürünleri bu fiyatlar ile online satışa açabilirim, elden almanız durumunda ufak da olsa indirim yaparım.

Keyifli uçuşlar,
Emrah ÖZKAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...