Futaba T6 Real Fligt 4 Sim ayar sorunu

İlgi Alanı
Hepsi
Herkese hayırlı aksama real flight 4 simulator çalışmaya kara verdim ama futaba t6 kumandam kontrolleri tam çalışmıyor sol stick aşağıya indirdiğim de yukarı hareket ettiğini gösteriyor ekranda ama model de tepki vermiyor sol stick ı hareket ettiğim de bütün stick ler birden hareket ediyor nasıl yapabilirim acaba kalibre de ettim fayda olmadı

Kumanda ve pc arasında bağlantıyı nasıl yapıyorsun, kablo ve dongle olarak ne kullanıyorsun ?

Gerçek kumandayı sim kullanabilmek için dongle ihtiyacımız var, herhalde onu kullanmadığından oluyor. Detaylar için:

• Beğen
Tepkiler: Nesim aydin
Kumanda ve pc arasında bağlantıyı nasıl yapıyorsun, kablo ve dongle olarak ne kullanıyorsun ?

Gerçek kumandayı sim kullanabilmek için dongle ihtiyacımız var, herhalde onu kullanmadığından oluyor. Detaylar için:

Kablo kullanıyorum sol stik ters çalışıyor birde modele konuş vermiyor ayarları verdiğiniz pdf deki kodlara göre yaptim

Ekipmanlarım bunlar
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
Verdiğimiz PDF USB Sim kumandası için geçerli. Bu yüzden komut gitmiyor. Bu kumanda için kullanabilmek için sim dongle almalısın. Bu şekilde RF 4.5 değil RF 7 gibi üst versiyonu kullanabilirsin.

Mesela şunun gibi bir şey .

NOT: Kullandığım bir ürün değil, baştan belirtmiş olayım

Verdiğimiz PDF USB Sim kumandası için geçerli. Bu yüzden komut gitmiyor. Bu kumanda için kullanabilmek için sim dongle almalısın. Bu şekilde RF 4.5 değil RF 7 gibi üst versiyonu kullanabilirsin.

Mesela şunun gibi bir şey .

NOT: Kullandığım bir ürün değil, baştan belirtmiş olayım
Abi aldığım aynısı zaten

Abi komut veriyor kodları yapamıyorum sanırım mesela sol stik terc çalışıyor sol tick ı sağa çektiğim de gaz veriyor modele

Abi komut veriyor kodları yapamıyorum sanırım mesela sol stik terc çalışıyor sol tick ı sağa çektiğim de gaz veriyor modele
Şimdi anladım. RF doğru kanal ataması yapman gerekiyor. Sana özelden RF-7.5 linklerini gönderiyorum. Onu kur ve şu konuda anlatılana benzer şekilde RF yazılımında kanal ayarlamasını yap lütfen. Yazıda farklı Kumanda kullanılmış ama mantık aynı

Şimdi anladım. RF doğru kanal ataması yapman gerekiyor. Sana özelden RF-7.5 linklerini gönderiyorum. Onu kur ve şu konuda anlatılana benzer şekilde RF yazılımında kanal ayarlamasını yap lütfen. Yazıda farklı Kumanda kullanılmış ama mantık aynı

Abi RF 4.5 kullanıyorum sıkıntı olmaz mı