[Davet]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 12 Mayıs 2018 Cumartesi

Mehmet Abi merhabalar,
abi ben konuyu gordugum an direkt katılıyorum dedim ama sonradan aklıma geldi benim o tarihlerde Edirnede olmam gerekiyor maalesef ki
ben bu sefer katılamıyorum ve sadece görsellerle yetinecem :cry::cry:

:RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet Abi merhabalar,
abi ben konuyu gordugum an direkt katılıyorum dedim ama sonradan aklıma geldi benim o tarihlerde Edirnede olmam gerekiyor maalesef ki
ben bu sefer katılamıyorum ve sadece görsellerle yetinecem :cry::cry:
Canım sağolsun kardeşim. Artık diğer buluşmada bir araya geliriz inşallah.

Ben RC ye yeni başlayacağım. 4 kanallıgil lerdenim :) İzmir den katılmayı düşünüyorum. Kısmet

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Malesef bende bu sefer buluşmaya katılamıyorum :( Her sene iple çektiğim buluşmaya katılamamak beni gerçekten çok üzdü. :cry::cry:

Tshirtler hazır, modellerin tozu alınıyor :) Lipolara da bi şarj deşarj çekeriz.. P380 de voltaj akım sensörünü bu sefer inşallah doğru yönde lehimlemişimdir ;D Bir de oxy3 kuyruk bakalım nasıl davranacak, align 455 e geçtim...

Cumartesi hava çok bulutlu ancak yağışsız görünüyor. Umarım en azından bu kadarı olur :)

Bulutlu havalarda modeller istediği kadar neon kırmızı yeşil sarı bilmem ne olsun, siyaha yakın görünüyor havada. Haliyle çok kendinden emin uçamıyoruz. En kötü ihtimalle tshirtümüzü giyer muhabbete geliriz.

Pilavda var mı bi gelişme? :evil:

Cumartesi hava çok bulutlu ancak yağışsız görünüyor. Umarım en azından bu kadarı olur :)

Bulutlu havalarda modeller istediği kadar neon kırmızı yeşil sarı bilmem ne olsun, siyaha yakın görünüyor havada. Haliyle çok kendinden emin uçamıyoruz. En kötü ihtimalle tshirtümüzü giyer muhabbete geliriz.

Pilavda var mı bi gelişme? :evil:
Rasim Abi 1 gün öncesine kadarki tahminlere inanmıyorum ben:laugh: