İzmir rc heli buluşmaları

İzmir ekibimiz ne yazık ki uzun süredir aktif değil ve buluşma yapamıyorlar :embarras:

İzmir ekibimiz ne yazık ki uzun süredir aktif değil ve buluşma yapamıyorlar :embarras:
Merhabalar nazif bey manisada bir pistimiz var ve her haftasonu uçuşa gidiyoruz helikopterci çok yok 3-4 kişiyiz ancak sayıyı yükseltmek için çalışıyoruz buyrun gelin

Nazmi Bey eskiden her hafta sonu buluşuyorduk ama 1 senedir malesef hiç buluşma yapamadık.
Sasalı piknik alanında uçuyorduk ama yasak geldi. İZMUK pisti kapandı. Manisa uçuş alanı çok güzel, bir kaç defa misafir olmuştuk. Bize yakın da sayılır. Ama sanırım pazarları yatmak daha cazip geliyor suan ;)

Merhabalar nazif bey manisada bir pistimiz var ve her haftasonu uçuşa gidiyoruz helikopterci çok yok 3-4 kişiyiz ancak sayıyı yükseltmek için çalışıyoruz buyrun gelin
Demek her hafta düzenli buluşma yapıyorsunuz Mehmet :rolleyes: Şaşırmadım dersem yalan olur :) Biz hiç görsel göremeyince siz de buluşma yapmıyorsunuz diye düşünmeye başlamıştık :)

Resimler ve modeller hep aynı olsa da buluşmaya ait 2-3 adet görsel görsek, bizler de sanal da olsa sizlerle berabermiş gibi hissedebiliriz diye düşünüyorum :RCKolik:
Nazmi Bey eskiden her hafta sonu buluşuyorduk ama 1 senedir malesef hiç buluşma yapamadık.
Sasalı piknik alanında uçuyorduk ama yasak geldi. İZMUK pisti kapandı. Manisa uçuş alanı çok güzel, bir kaç defa misafir olmuştuk. Bize yakın da sayılır. Ama sanırım pazarları yatmak daha cazip geliyor suan ;)
Artık İzmir ekibi bence yeterince yattı ;D ne dersin Tamer ;)

Mehmet abi istisnasız her hafta uçuşa gidiyoruz bir yağmur ve aşırı rüzgar olmasın yeterki.Resim eklemiyorduk hep aynı olöasın diye ama ekleriz abi ekle diyorsan
Bakarsan zaten tüm lokal buluşmalarda ayni alan, ayni modeller ve hemen hemen ayni kişiler var :)

Ama burada esas olan bu haftayı biz de bos geçmedik demek. Mesela ben Eger bir şekilde o hafta uçamadımsa yapılan paylaşımlarla en az ucmus kadar mutlu hissediyorum :D

Kısaca ayni da olsa her buluşmada fazla degil 2-3 resim hepimiz icin yeterli olacaktır diye düşünüyorum.:thumbup:

Mehmet abi bizim Berkay iyi gaz veriyordu bize ama oda birakti hard 3d islerini:) Kadir de bir ara ucaga sarayim dedi ama tam gecis esnasinda hepten birakti herseyi :D:D
Konusuyoruz bulusalim diye ama bir turlu ayarliyamadik. Zaten ilk bulusmada model ucurmaya cesaret edemez kimse, anca muhabbet belki mangal :)

Tamer sen istesen 10 tane modelci yaparsın orada.Kalmadıysa bir paket köpük gönderiyorum , bir günde filoyu tamamlarsın biliyorum.:laugh:%p:RCKolik:

Hakan abi ne zamandir ucurup kirmadigim icin filo da eksilme olmuyor, eger kurtlanmadiysa bir suru kopuk mevcut hala :D

Mehmet abi bizim Berkay iyi gaz veriyordu bize ama oda birakti hard 3d islerini:) Kadir de bir ara ucaga sarayim dedi ama tam gecis esnasinda hepten birakti herseyi :D:D
Konusuyoruz bulusalim diye ama bir turlu ayarliyamadik. Zaten ilk bulusmada model ucurmaya cesaret edemez kimse, anca muhabbet belki mangal :)
Valla biz sadece muhabbet için bile bir araya gelmenize razıyız Tamer, yeter ki eski günlerde olduğu gibi bir araya gelin :thumbup:

Ben de varım arkadaşlar İzmir Urla'dayım yanlız uçuyorum burada.Bir ara kayboldum forumdan ama geri geldim yine:) Haftada iki üç kez ucmaya gidiyorum içmelerde deniz kenarı kumsalda hafta içi pek insan olmuyor.Kumda uçmak çok güzel oluyor.Berkay kayboldu ama döner diyorum ben,zamanı belli olmaz