10 (Onbir ooonikiiiiiiihihihiii) Yıllık borç! 1/24 Hawker Hurricane Mk2c Tropical - Türk Hava Kuvvetleri

Çinli diyenler kaybetti! ama Çek diyenler de kaybetti ;D Unutmayın, her zaman kasa kazanır ;)
Hadi ya kimse kazanamadı diyorsun yani ;D
yeni sehpayı da panelin altına yapıştırınca kokpitle ilgili tüm işler tamamlanmış oldu :thumbup:
Valla şahane oldu :thumbup: Bence bunu hiç modelin içine koymayalım :D Nasıl olsa camdandolayı çoğu detay görülemeyecek :laugh:

Bence en güzeli bunu bir özel bölme içine koyup, ara ara karşısına geçip keyifle çay içmek :hoppa:

Hadi ya kimse kazanamadı diyorsun yani ;D

Kasa kazandı diyorum :D

Valla şahane oldu :thumbup: Bence bunu hiç modelin içine koymayalım :D Nasıl olsa camdandolayı çoğu detay görülemeyecek :laugh:

Bence en güzeli bunu bir özel bölme içine koyup, ara ara karşısına geçip keyifle çay içmek :hoppa:

Modelin sahibi Sümer abi, eğer isterse böyle bişey yapabilirim :) Öte yandan RC hurricane modelimi inşa ederken ilerde bir gün sırf keyfi için tamamen scratch, hani el yapımı diyorlar ya (sanki diğer modeller ayakla yapılıyor) 1/4 hatta belki daha da büyük ölçekli bir Huricane kokpiti yapmak isterim diye düşündüm. Boru iskeletiyle her açıdan görülmeye imkan sağlayan bir kokpit, ve içerde hayli zengin ve kaotik bir düzen var :)

Noluyoruz yahu... sabah bir kalktım...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Birisi az daha modeli bitiriyormuş :lollol::lol:

Valla hangi salak yaptıysa bir sürü de yanlış yapmış, modeli kesmem gerekti!

Ahan da sıyırdı... Kesin bipolar bu! :lollol:

Kesin :evil:

Yine başladı abimiz bakalım ne kadar sürede yapacak bu sefer

Bu sefer acele bir durum yok :)

Hayda neden gitti güzelim burun anlamadım ? @Özgür Evren Varol

Anlatıcam :)

Estağfurullah da... Kıbleye çevirip, tekbir getirdin mi?

Nerenin kıblesine? Buranın mı Türkiyenin mi? Yoksa bu uçak mısırdan Türkiyeye aktarıldığı için Mısırın kıblesine mi?

Yeri gelmişken, modelini yaptığımız HV608 tescilli tayyare 31 Mart 1943 yılında resmen Türk Hava Kuvvetleri envanterine girmiş, yani bugün bir nevi doğumgünü bu arkadaşın :thumbup::bravo:?