130mm Ilk Quad

Görkem Demir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhabalar. Bu hobideki ladybird v2den sona ilk quadım olacak bu. Bol bol araştırdım bol bol okuyup izledim bir de sizlerin fikirlerini alayım dedim. Banggooddaki indirimlerden almayı planladığım motorlar üzerine bir setup planlıyorum. Öğrenci olduğumdan ürünleri bir 6 ay gibi sürede toplayacağım sanırım. Ama şimdiden aşağı yukarı maaliyet hesabı yapmak için konuyu açıyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

frame:
tower:
motor:
kumanda:
FPV ekipman, pervaneler ve pil ile ilgili de önerilerinizi bekliyorum
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kontrol Kartınız
yok
Model Sınıfı
Micro
Motor, Pervane ve ESC
yok
Kumanda Alıcı ve Verici
yok
Extra Ekipman
yok
Hazır kit almaktansa kendim kafa yorup toplamak istiyorum.

merhaba görkem ben 5 inchten 3 inch e geçiş yapmaya karar verdim tercihim 140 mm ve genellikle freestyle değilde yarış uçtuğum için stretch x frame tercih ettim motor olarakta geprc 1408 4100 kv tercih ettim istersen hglrc 1407 3600 de tercih edebilirsin şuan kampanyası var b.a.n.g.o.o.d tanesi 10 dolara geliyor,frame konusunda çok fazla seçenek var ben olsam daha dayanıklı bir frame seçerdim

merhaba görkem ben 5 inchten 3 inch e geçiş yapmaya karar verdim tercihim 140 mm ve genellikle freestyle değilde yarış uçtuğum için stretch x frame tercih ettim motor olarakta geprc 1408 4100 kv tercih ettim istersen hglrc 1407 3600 de tercih edebilirsin şuan kampanyası var b.a.n.g.o.o.d tanesi 10 dolara geliyor,frame konusunda çok fazla seçenek var ben olsam daha dayanıklı bir frame seçerdim
Kusura bakmayın mesajınızı görmemişim. Yeni bir setupa karar verdim gibi. 1106 emax 6000kv motor ile 130 mm şu frameyi düşünüyorum:

tower:
Bu kurulum hakkında ne yrum yapabilirsiniz ? 2s ile kullanmayı planlıyorum.

frame ve motor sizin tercihiniz ama stack olarak bunu tavsiye edebilirim

• Beğen
Tepkiler: Şakir Polay