16.12.2014 Ordu Kaçak Buluşma :)

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Bugün Şafak ile yine dayanamadık ve uçmak için alana kaçtık. Fırsat bu fırsat Karadeniz gibi bir bölge de böyle güneşli havayı kaçırmayalım dedik :laugh:

Şafak kardeşim modeline çok iyi alıştı adapte oldu ama model üzerinde biraz daha ayar yapması gerekli sanırım %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benimde bugün 11. uçuşum oldu. Align 450 FBL 3GX üniteli modelimi sattığım için , geriye kalan Koala K-Bar ünite ile kullandığım 450 DFC modeli ile uçtum bugün. Yeni model alana kadar da bununla idare edeceğim sanırım :laugh: Çok şükür model de hiç bir sorun yok , ayrıca bu ünite fiyatına göre kat kat iyi ben çok memnun kaldım bir aksilik çıkmaz ise satmayıda düşünmüyorum. Ucuz FBL ünite arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim :thumbup: :thumbup:

Fotoğraflar ;
Trex 700'e 450 Canopy takarsan ne olur :laugh: :lollol:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese iyi forumlar , kırımsız uçuşlar :halay: :saygilar:

Tebrikler arkadaşlar, çok güzel bir buluşma olmuş. :bravo:

Teşekkür ederiz Türker abi inşallah daha iyileri sizlerle birlikte olur :saygilar:

Arkadaşlar ayıptır ya hava içi buluşmama olur mu hiç :laugh: Şimdi yapan var yapamayan var olmadı yani :D

Şaka bir yana güzel havada güzel bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkür ederiz, ellerinize sağlık :thumbup:

Videoları izleyince şafak videosunda nedense sesde bir kayma olmuş, fark ettiniz mi ?? Dogukan ben mi yanlış gördüm yoksa sen gerçekten 00:42 de piro mu denedin ??

Her iki uçuş da gayet başarılı arkadaşlar. Takipteyiz :halay: :yuppi:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arkadaşlar ayıptır ya hava içi buluşmama olur mu hiç :laugh: Şimdi yapan var yapamayan var olmadı yani :D

Şaka bir yana güzel havada güzel bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkür ederiz, ellerinize sağlık :thumbup:

Videoları izleyince şafak videosunda nedense sesde bir kayma olmuş, fark ettiniz mi ?? Dogukan ben mi yanlış gördüm yoksa sen gerçekten 00:42 de piro mu denedin ??

Her iki uçuş da gayet başarılı arkadaşlar. Takipteyiz :halay: :yuppi:

Mehmet abi ikimizde işten güçten fırsat bulup bir kaçamak yaptık :laugh:
Karadeniz de böyle havayı yakalamak çok zor biz de fırsatı değerlendirdik. :thumbup:
Evet Mehmet abi ses de bir kayma olmuş , kendisi yüklemişti videoyu , düzeltmesini söylerim.
00.42'de evet piro hareketi denedim. Hareketin ismini bilmiyordum açıkcası geçen gün çok aradım da bulamamıştım :laugh: Ama model küçük olduğundan yönüm şaşırıyor sürekli , malum yere yakında yapamayınca tam yapamadım. Büyük modelim olursa o model üzerinde denemeyi düşünüyorum. Simülasyonda haftalardır o hareketi çalışıyorum. Simülasyonda yapabiliyorum ancak gerçekte biraz zor :laugh: :laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
...... Büyük modelim olursa o model üzerinde denemeyi düşünüyorum. Simülasyonda haftalardır o hareketi çalışıyorum. Simülasyonda yapabiliyorum ancak gerçekte biraz zor :laugh: :laugh:

Dogukan o kadar olsun müsadenle, söylediğimiz hareket PIRO :laugh: :D

Mehmet abi ,
Hareketi yanlış bilmemek adına video ile desteklemek istedim
PIRO ; 1,13. dakikada ki hareket yanlış bilmiyorsam , benim denemek istediğim hareket de buydu , ama şuan sadece simülasyonda oluyor :lollol:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Mehmet abi ,
Hareketi yanlış bilmemek adına video ile desteklemek istedim
PIRO ; 1,13. dakikada ki hareket yanlış bilmiyorsam , benim denemek istediğim hareket de buydu , ama şuan sadece simülasyonda oluyor :lollol:
Aynen Doğukan, hareketin tam adı da PIRO FLIP :)

Tamamdır Mehmet abi , bilgilendirme için teşekkürler :thumbup:
Bu hareket çok hoşuma gidiyor ben biraz daha üstüne düşeyim bunun ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Tamamdır Mehmet abi , bilgilendirme için teşekkürler :thumbup:
Bu hareket çok hoşuma gidiyor ben biraz daha üstüne düşeyim bunun ;D
Hadi bakalım kolay gelsin ;) Şahsen benim için bu hareket, modelcilik hayatımın final hareketi olacak :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi bakalım kolay gelsin ;) Şahsen benim için bu hareket, modelcilik hayatımın final hareketi olacak :laugh: :D

İnşallah bu hareketi yaparken senide görmek isteriz Mehmet abi yakışır :halay: :halay:

Ynt: 16.12.2014 Ordu Kaçak Buluşma :)

Piro flip cok guzel benim cok hosuma gidiyo deniyorum ama onun tamamini biraz sim.den sonra basarcam isallah bide invert alan turu yapsam ooohh yeter gider bide.. bidee.. benimde isteklerim bitmez. hafta ici ucmak farkli guzel oluyo simdi tadina doyulmuyor . Karadenizde boyle havalari degerlendirmek lazim . Video yuklemeden deil bende anlamadim telefon oyle cekmis vala dogukan cekti videoyu sorarim ona bennnn .