18)FPV Sistem Kurulumu -2- & "Kısa" bir ara :)

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhabalar bu haftanın videosuna geçmeden önce önümüzdeki hafta itibariyle video paylaşımlarıma "bir süre" ara vereceğimi söylemem gerekiyor. Sınav dönemi ve sonrasını öngöremediğim için böyle bir karar almak durumunda kaldım. Özellikle gelen sorulara cevap vermeye, yenilikleri takip etmeye yetişemiyor olmam sebebiyle en doğru çözümün bu olduğuna karar verdim. Benim dışımdaki gelişmelere bağlı olarak yeniden paylaşımlara başlama tarihim değişebilir. Şu ana kadar destek olan herkese çok teşekkür ederim, umarım birilerine faydam dokunmuştur, en kısa sürede yeniden görüşmek üzere :) Önümüzdeki hafta içinde video ayarlaması yaptım ancak yazılı paylaşımı yapamayabilirim gibi duruyor. :)

Bu haftanın videosuna gelecek olursak geçen hafta miniosd'nin bildiğim tüm detaylarına değinmeye çalışmıştım. Bu hafta ise ayarları yapılmış olan miniosd 'nin bağlantılarını gerçekleştirmeye çalıştım. Hemen ardındanda sistemin çalışma şeklini ve performansını bir örnek üzerinden göstermeye çalıştım. Çekim yapanlar veya fpv uçuş yapanların ekranları kendilerine göre nasıl kişileştirebileceğini detaylı bir şekilde göstermeye çalıştım. Umarım faydalı olmuştur. HERKESE KIRIMSIZ UÇUŞLAR DİLERİM :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese merhabalar bu haftanın videosuna geçmeden önce önümüzdeki hafta itibariyle video paylaşımlarıma "bir süre" ara vereceğimi söylemem gerekiyor. Sınav dönemi ve sonrasını öngöremediğim için böyle bir karar almak durumunda kaldım. Özellikle gelen sorulara cevap vermeye, yenilikleri takip etmeye yetişemiyor olmam sebebiyle en doğru çözümün bu olduğuna karar verdim. Benim dışımdaki gelişmelere bağlı olarak yeniden paylaşımlara başlama tarihim değişebilir. Şu ana kadar destek olan herkese çok teşekkür ederim, umarım birilerine faydam dokunmuştur, en kısa sürede yeniden görüşmek üzere :) Önümüzdeki hafta içinde video ayarlaması yaptım ancak yazılı paylaşımı yapamayabilirim gibi duruyor. :)
Esas bu birbirinden değerli paylaşımlar için bizler sana çok teşekkür ederiz İzzet kardeşim :thumbup: İnşallah tez zamanda, yeniden güzel yeni serilere başlarız.

Her ne kadar yeni paylaşım göremeyecek olsak da , sen forumu ihmal etme lütfen ;)

Sınavlarda başarılar dilerim İzzet kardeşim. Fazla özletme kendini. :RCKolik: