Kutlama 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak başlattığı ,kurtuluş ve milli mücadelenin 100.yılında , tüm forum üyelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutlarken , bizlere bir vatan kazandıran , Mustafa Kemal Atatürk, tüm silah arkadaşları ve vatanımın her karışını kanları ile sulamış aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.
Bayramımız Kutlu Olsun arkadaşlar :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ulus olma ve Milli Mücadelenin kıvılcımı 19 Mayıs 1919'un 100. yılı tüm Cumhuriyet sevdalılarına kutlu olsun! O gün Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının çıktığı yolun yalnızca bir başlangıç olduğunu görüyor ve bu gün ise o yolu yılmadan izlemek gerektiğine inanıyorum. O'nu ve tüm silah arkdaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Mekanları cennet olsun!

Videoda izniniz olmayabilir yazıyor, video görünmüyor Sümer abi

Eline sağlık abi, bu ritueli bu önemli günde pas geçmeden gerçekleştirebilmişsiniz. Ama lütfen çeken arkadaşla bir daha görüşün bence, 16x9 video formatındaki ilk rakamın yatay oran olduğunu güzelce bir açıklayın :)

Yüz yıl... Önce Çanakkale zaferimizin 100. yılı, şimdi milli mücadelenin ilk adımının 100. yılı. Darısı Cumhuriyetimizin 100. yılını görmeye. ve tabiki nice yüz yıllar...

Tüm ulusumuzun ve :RCKolik: ailesinin, hepimizin bayramı kutlu olsun.

Eline sağlık abi, bu ritueli bu önemli günde pas geçmeden gerçekleştirebilmişsiniz. Ama lütfen çeken arkadaşla bir daha görüşün bence, 16x9 video formatındaki ilk rakamın yatay oran olduğunu güzelce bir açıklayın :)

Yüz yıl... Önce Çanakkale zaferimizin 100. yılı, şimdi milli mücadelenin ilk adımının 100. yılı. Darısı Cumhuriyetimizin 100. yılını görmeye. ve tabiki nice yüz yıllar...

Tüm ulusumuzun ve :RCKolik: ailesinin, hepimizin bayramı kutlu olsun.
Çeken arkadaş bizim Seçkin Sağır, artık aranızda anlaşın. :) :p