2.ahsap araba calısmam

İlgi Alanı
Heli
ılk aracımın begenısınden sonra dayanamayıp bmw 320 ye baslamıs bulunmaktayım bu sefer daha cok detaylı resım yukleme ozen gosterecegım herkese saygılar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2.ahsap araba calısmam

mustafa yildiz' Alıntı:
ılk aracımın begenısınden sonra dayanamayıp bmw 320 ye baslamıs bulunmaktayım bu sefer daha cok detaylı resım yukleme ozen gosterecegım herkese saygılar
Mustafa Bey, bu ne hız böyle :thumbup: Bakalım bu çalışma nasıl olacak, merakla takipteyiz ;)

2.ahsap araba calısmam

mehmet bey helı nasıl bır tutkuysa bu ahsap olayı da oyle bı heves ve sonrası gelmıyor bu arada sızı de beklıyoruz ahsap trex 600 ıle

2.ahsap araba calısmam

BMW'yi de merakla bekliyoruz Mustafa Bey. :halay:

Eminim herkes benim gibi merakla takip ediyordur bu ahşap çalışmaları. :RCKolik:

2.ahsap araba calısmam

mustafa yildiz' Alıntı:
mehmet bey helı nasıl bır tutkuysa bu ahsap olayı da oyle bı heves ve sonrası gelmıyor bu arada sızı de beklıyoruz ahsap trex 600 ıle
Nerede ben de o el beceresi Mustafa Bey :embarras: Keşke olsa da hemen bir tane yapsam :laugh: :D Biz ancak sizlerin çalışmasını izleyip, keyif almakla yetiniyoruz ;)

2.ahsap araba calısmam

bmw 320 nin hastasıyım merakla bekliyorum ama o tahtadan nasıl bmw 320 çıkacak :bravo: daha önceki çalışmalarınızın görsellerinide paylaşırsanız memnun olurum :saygilar:

2.ahsap araba calısmam

Kolay gelsin iyi çalışmalar.Bitince çok güzel bir model olacak devamını bekliyoruz.