2021 İcin Yeni Yıl Hediyesi Aldım Kendime

Serkan Demirkesen

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Biri 12, diğeri 14 Aralık geceyarısına yakın saatlerde sipariş verdiğim ama bu yıla yetişeceğini hiç düşünmedim yılbaşı hediyelerim bugün elime geçti. ?
Yıl bitmeden gelmesi tam bir yeni yıl hediyesi oldu bana çünkü hiç bu kadar erken beklemiyordum. ? gelen ürünlerden biri hariç diğerlerinde herhangi bir sorun yok. Boyun askısını takacağım aparat kumandanın askı parçasına dar geldi. Orayı dremel ile biraz açıp oturmasını sağlayacağım.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Serkaaaaan , H1!......;)
Bu arada , yeni hediyelerin hayırlı olsun :D:saygilar:
Abi şu haftasonu yasakları kalktığı gibi bununla ilgili bir konu açacağım. Su anda paylaşabileceğim tek şey görsel olarak kendisi ve kutu icerisindekiler. Onun da tek başına bir anlamı olmayacak. Ama ilk tecrübemizi yaptığım gün ( ki işte burada yasaklar devreye giriyor) gerekli paylaşımı yapacağım. ?

Abi şu haftasonu yasakları kalktığı gibi bununla ilgili bir konu açacağım. Su anda paylaşabileceğim tek şey görsel olarak kendisi ve kutu icerisindekiler. Onun da tek başına bir anlamı olmayacak. Ama ilk tecrübemizi yaptığım gün ( ki işte burada yasaklar devreye giriyor) gerekli paylaşımı yapacağım. ?

Serkan hocam sen hele konuyu aç. Bir yerlerden başlamak lazım. Bu meret neymiş neler yapabilirmiş bir anlat bize. Genel anlamda yorumlar nasılmış diye anlat. Bizde idare ederiz artık anlattıklarınla. Denemeleride ilerleyen zamanlarda yine paylaşırsın. Hakan abimi kızdırmaya başladın bak :D

Hayırlı olsun hediyelerin. Not olarak 'canım kendim' diye yazdırmışsındır inşallah ;D;D
Bu arada askılıkda bi tık gözüm kalmış olabilir. Aman dikkat et :D

Serkan hocam sen hele konuyu aç. Bir yerlerden başlamak lazım. Bu meret neymiş neler yapabilirmiş bir anlat bize. Genel anlamda yorumlar nasılmış diye anlat. Bizde idare ederiz artık anlattıklarınla. Denemeleride ilerleyen zamanlarda yine paylaşırsın. Hakan abimi kızdırmaya başladın bak :D

Hayırlı olsun hediyelerin. Not olarak 'canım kendim' diye yazdırmışsındır inşallah ;D;D
Bu arada askılıkda bi tık gözüm kalmış olabilir. Aman dikkat et :D
Tamamdır, mesaj alındı ?

Askiliktan vereyim sana da bir sipariş, hediyem olsun ?? uçuş esnasında kopmasın şimdi ???Kumanda radiomaster miydi senin de?

Valla abi ben H1 den bahsediyordum ama şimdi sormaya korkuyorum, ben birsey mi kaçırdım acaba ??

ahan da şimdi düştü abi ??? aman bizden uzak dursun ?? ben de N1 diye bisey mi var diye bakıyorum ??

Son düzenleme: