250 mm Quad Sorularım

Can eken

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar 250 mm yarış drone topladım Kuman’da elime ulaşmadı henüz herşeyi yerli yerinde Lehimledim bağladım Pili bağladığım zaman 3 motor Hareket ediyor ama 4. Motorun esc is çok ısınıyor ve hareket etmiyor bu neden bilen bir kardeşim yardım ederse çok sevinirim resim atabilirim

Kumanda olmadan bunu test etmeniz zaten yanlış.

Bu arada madem bu işe yeni giriyorsun ve ilgin var , o zaman fırsat buldukça şu konuya bakmanı tavsiye ederiz.

NOT: Konu Multikopter bölümüne taşınmıştır.

Arkadaşlar 250 mm yarış drone topladım Kuman’da elime ulaşmadı henüz herşeyi yerli yerinde Lehimledim bağladım Pili bağladığım zaman 3 motor Hareket ediyor ama 4. Motorun esc is çok ısınıyor ve hareket etmiyor bu neden bilen bir kardeşim yardım ederse çok sevinirim resim atabilirim
Merhabalar öncelikle Mehmet beyin dediği gibi kesinlikle kumanda olmadan deneme yapmamanızı öneririm kullandığımız cihazlar oyuncak değil çok ağır sonuçları olabiliyor. Bunun dışında esc nin ısınması çok iyi haber değil bağlantı lehim hatası yoksa eğer esc niz bozuk olabilir. Onun dışında kendi kendine çalışma sebebi her şey olabilir. Detaylı bilgi için sisteminizde kullandığınız tüm elemanları paylaşmanız daha doğru olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari