29 ocak 2018 Edirne Buluşması

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
:saygilar: Arkadaşlar merhabalar , nihayet Uzunköprüde 2 modelci arkadaş bana eşlik etmeye başladı ,bu çok sevindirici bi durum benim için,
onların helilerini ayarlamak, kırım tamirlerinde yardımcı olmak benim için ayrı bir keyif oldu, wltoys 977 ve simülasyonla başlattım onları, sim
çalışmalarının ardından wltoys 977 ile başladılar uçmaya ,tabi ondada kırım oluyor ,bol yedek parça ve servis hizmeti veren biri var onlara o yüzden
çok şanslılar , dün güzel bir gün oldu ,resimleri ekliyorum ama videoyu çeken arkadaş heliden çok kuşları çekince :lollol: ne yazıkki video
paylaşamıyorum, ilk fırsatta paylaşacağım, bi arkadaş gaui x5,bir arkadaşta trex 450 var , benim modelci olduğu öğrenmişler ,yoksa çook
model alacaklardı , çok ama çok güzel birgün yaşadık . herkese selamlar, :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu iş grupla çok zevkli oluyor Adnan bey %p Gördüğüm kadarı ile siz de sonunda kafa dengi bir grup oluşturmuşsunuz :thumbup:

Yeni başlayan arkadaşlar gerçekten çok şanslı. Sizin gibi deneyimli bir modelciden çok şey öğreneceklerine eminim ;D

Fakat tam anladım bir nokta var :rolleyes: Bu arkadaşlar sizden önce Gaui X5 ve Trex 450 almışlar ama uçmayı bilmiyorlardı herhalde. Siz de onlara sim ve V977 aldırarak uçmayı öğretiyorsunuz herhalde.

Bu arada madem artık Edirne'de de bir Helici grup oluştu çok şükür :hoppa: bundan sonra düzenli olarak buluşma görsellerini mutlaka bekliyoruz Adnan bey :RCKolik:

En güzeli size de sabit bir "Edirne Buluşma" sayfası açalım, her buluşmasa 2-3 kare resim paylaşsanız bizler için yeterli ;)

Yeni grupların oluşması , camia açısından da oldukça umut verici.İnşallah grup daha da büyür ve ustalaşır.Kırımsız ve bol görselli uçuşlar dilerim. :saygilar:

Güzel haberler verdiniz Adnan Bey. :hoppa:

Yeni modelci grubu hayırlı uğurlu olsun diyelim. :RCKolik:

:saygilar: Mehmet bey ben onların modelciliğe merak saldıklarını bilmiyordumki, onlar her yeni modelcinin yaptığı gibi bi sürü model alıvermişler :lollol:
ben onlara sadece wltoys 977 aldırdım o kadar , :lollol: :lollol:

:saygilar: Hakan bey Türker bey iyi dilekleriniz için teşekkürler ederim. :agreed:

:saygilar: Açalım Mehmet bey , elimden geldiğince paylaşım yaparız ,teşekkür ederim, :agreed:

Güzel buluşma olmuş, gaui x5 Fuat abinin galiba, yanlız benim 380 ni göremedim[emoji2]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adnan kaptan' Alıntı:
:saygilar: Mehmet bey ben onların modelciliğe merak saldıklarını bilmiyordumki, onlar her yeni modelcinin yaptığı gibi bi sürü model alıvermişler :lollol:
ben onlara sadece wltoys 977 aldırdım o kadar , :lollol: :lollol:
Deseniz Adnan Bey, tam zamanında sizinle tanışmışlar :laugh: :D

Adnan abi yeni grup haberi süper hayırlı olsun diyelim ,paylaşım için teşekkür ederiz :saygilar:

:saygilar: Ali kardeşim senin 380 bakımda , bi dahaki buluşmaya hazır olur ,Fatih kardeşim teşekkürler iyi dileklerin için , :RCKolik:

Görseller için teşekkür ederim, onca model arasında bir nitro model görmemek beni üzdü. Umarım gurup genişler ve büyür şimdi aklıma Trabzon da iki kişi olduğumuz zamanlar geldi offff of.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar İshak bey , nitro olayı farklı bir dünya ,starteriydi,buji ısıtıcısıydı,yakıt pompasıydı zor iş yani, iyi dilekleriniz için teşekkürler , :agreed: