3D Masters of İZMİR :)

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Uzun bir aradan sonra bugün Tamer' le güzel bir buluşma yaptık, İzmir Ekibinin üstündeki kedi pisliğini atma zamanı geldi, haftaya hava güzel olur ise ve müsait de olursak ufak bir sucuk ekmek partisi de yapma niyetimiz var...Katılım ve bilgi için benimle veya Tamer ile iletişime geçebilirsiniz, Trex 500 dominator un ilk invert videosunu da atıyorum bir kaç resim ve video daha var onları da bilare yüklemesini yapıcam :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hava gerçekten güzeldi bugün. Daha da güzel kısmı kırım olmadı :)

Yeni aldığım esc ile elektrik problemi kalktı gibi, 3 pil sıkıntısız uçtum. Ufak tefek ayarlar yapmak lazım tabi. 500 lüğün maşallahı va ama özellikle mcpx e ayar lazım Kadir :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Hava gerçekten güzeldi bugün. Daha da güzel kısmı kırım olmadı :)

Yeni aldığım esc ile elektrik problemi kalktı gibi, 3 pil sıkıntısız uçtum. Ufak tefek ayarlar yapmak lazım tabi. 500 lüğün maşallahı va ama özellikle mcpx e ayar lazım Kadir :laugh:

Onunla ayrıca ilgilenicem Tamer :) Haftaya olmasa da ondan sonraki haftaya 150 yi hazır ederim, performansı canavar ufaklığın

Video açılmıyor gizlidir yazıyor

Kadir, video açılmıyor gizli yazıyor.

pardon,, düzelttim.

Harika olmus , yer neresi ?

Yer Sasali olda gerek. Izmir ekibi yavas yavas canlaniyor, harikasiniz arkadaslar :bravo: :thumbup:

Modeller, ortam ve ucus sahane. Kadir bir ara az daha Heliyi birakacaksin diye cok korkmustuk ama bu ucusu gorunce icimiz rahatladi :bravo: pilotaj da son donemde harika gelismeler var, devam kardesim :halay:

Tamer ile guzel bir ikli oldunuz ;) insallah yakin zamanda diger izmirli arkadaslarin da katilimi ile daha kalabalik bulusmalara imza atarsiniz ve bizler de keyifle sizleri izleriz :yuppi:

Yer sasali degil ama yesiller var burada :) Acaba inciraltimi diye heveslendim ama.

Yillar once modelcilige aravermis bir iki aydir yeniden baslayan biri olarak bende helikopter konusunda cok tecrubesizim. Hatta heliyi birakma asamasindayim diyebilirim :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yer Sasali olda gerek. Izmir ekibi yavas yavas canlaniyor, harikasiniz arkadaslar :bravo: :thumbup:

Modeller, ortam ve ucus sahane. Kadir bir ara az daha Heliyi birakacaksin diye cok korkmustuk ama bu ucusu gorunce icimiz rahatladi :bravo: pilotaj da son donemde harika gelismeler var, devam kardesim :halay:

Tamer ile guzel bir ikli oldunuz ;) insallah yakin zamanda diger izmirli arkadaslarin da katilimi ile daha kalabalik bulusmalara imza atarsiniz ve bizler de keyifle sizleri izleriz :yuppi:

Teşekkürler Mehmet Abi, Sağolsun Tamer bende araç olmadığı için giderken alıp tekrar bırakıyor o olmasa ayda 1 zor uçardım.... İnşallah İzmir de ki arkadaşlarda buluşmalara gelirler, profesyonel modelleri ile ilgili her türlü teknik yardımı bir karşılık beklemeden elimizden geldiğince yaparız.

hgumus' Alıntı:
Yer sasali degil ama yesiller var burada :) Acaba inciraltimi diye heveslendim ama.

Yillar once modelcilige aravermis bir iki aydir yeniden baslayan biri olarak bende helikopter konusunda cok tecrubesizim. Hatta heliyi birakma asamasindayim diyebilirim :(

Yer sasalı,, biraz arka tarafları ... Zaten başka uçulacak bir yer kalmadı İzmir de

kadir kocaman' Alıntı:
Teşekkürler Mehmet Abi, Sağolsun Tamer bende araç olmadığı için giderken alıp tekrar bırakıyor o olmasa ayda 1 zor uçardım.... İnşallah İzmir de ki arkadaşlarda buluşmalara gelirler, profesyonel modelleri ile ilgili her türlü teknik yardımı bir karşılık beklemeden elimizden geldiğince yaparız.

Kadir nedemek tas atip kolumuzmu yoruluyor :)

Keske herzaman boyle olsa havalara da ucsak.

Mehmet abi Izmir ekibine katilimin artmasini istiyoruz. Bunun icin katilacak arkadaslari mangal sucuk kofte ile kandirmayi planliyoruz :laugh:

Çağırdınız da gelmedik mi hard 3Dciler :D Kadir bey helal olsun 3D Masters he :thumbup: :thumbup: Pistlere çıkma zamanımız gelmiş :D