500 size'a kadar alternatif model taşıma çantası

Ali Haydar GÖK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Kendi modelim (Devil 420) için bir taşıma çantası arıyordum. Arabam olmadığı için modeli bir çanta ile taşımam gerekiyordu sahaya kadar. Devil 420nin kendi taşıma çantası 400 lira şuan. Bunun kargo ve kdvside var. Ve elde taşınıyor.
Bende 95+10 bi dağcı-kampçı çantası aldım. 170 lira kargo dahil. Kuyruk dışarıda kalsada gayet güzel uydu. Ve gerekli her şeyi çantaya koyabiliyorum.
çantamız
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helikopterin kanopiye baskı yapmaması için boomdan çantaya sabitledim.

Kanopi aşağı düşmesin diye çantaya sabitledim.

Kumanda yerimiz

Alet edevat yeri

Şarj cihazı yeri

Batarya yeri

Cepler gayet derin. Ve 500 lük bir model bile rahat rahat taşınabilir. Ve sırtta olması gayet rahat oluyor.
Yani tabi bu çanta ile modeli taşırken sadece sizin bu çantaya dokunmanız önemli. Çünkü çanta bu iş için olmadığı için modeli dış etkenlerden korumuyor. Yani dikkatli olmak gerekiyor.

Çanta çok güzel Ali Haydar, lakin kumandaya biraz daha fazla dikkat etmende fayda var.Toggle switchlerin kırılması işten bile değil , hani kırılsa....o da şans olur , bazen dibinden çatlayıp , yayı boşalıyor ve bu havada iken olursa sonuç malum.Hold sivicin çatlayıp havada modeli durdurması yüzünden bir kırım yaşadığım için tecrübe ile sabittir.:saygilar:

Çanta çok güzel Ali Haydar, lakin kumandaya biraz daha fazla dikkat etmende fayda var.Toggle switchlerin kırılması işten bile değil , hani kırılsa....o da şans olur , bazen dibinden çatlayıp , yayı boşalıyor ve bu havada iken olursa sonuç malum.Hold sivicin çatlayıp havada modeli durdurması yüzünden bir kırım yaşadığım için tecrübe ile sabittir.:saygilar:
Çanta güzel olmuş Ali, ellerine sağlık :thumbup: Ben de Hakan abine aynen katılıyorum. Kumanda için extra önlem şart ;)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp