8.3.2020 // Eskişehir Buluşması ve Trex600N DFC Maiden

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta icinde bir kacak bulusma yapmistik, ama 2020 sezonunun resmi acilisini bugun yaptik ?

Sadece sezon acilisi da degil, Ahmet abinin 600N DFC modelinin de rodaj, ayar ve maiden ucuslarini gerceklestirdik.

Bende Ahmet abi henuz sahaya tesrif etmemisken cektigim birkac foto var. Mesut’da videolar da olmasi lazim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videolar: @Mesut Arslan

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da eğlencelik. Boş depoyla fazla duramadım havada.

Son düzenleme:
Bu hafta icinde bir kacak bulusma yapmistik, ama 2020 sezonunun resmi acilisini bugun yaptik ?
Vay süper bir açılış olmuş, her yer toz duman ;D Bolca görsel ve videolar için teşekkür ederiz arkadaşlar, ellerinize sağlık :thumbup:
Sadece sezon acilisi da degil, Ahmet abinin 600N DFC modelinin de rodaj, ayar ve maiden ucuslarini gerceklestirdik.
Ahmet kardeşim sana da nitro model hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Motorun maşallahı var, hiç nazlanmamış gördüğüm kadarıyla :D

Kırımsız, bol keyifli uçuşların olsun inşallah :yuppi:

Teşekkür ederim Mehmet abi.Motor tek startta üzmeden çalıştı.:thumbup:
Bende artık nitrocular arasındaki yerimi aldım.:halay::halay:
Dün dur durak bilmeden ,neredeyse hiç oturmadan dolu dolu çok keyifli bir gün geçirdik.:halay:
Kurulumda(verdikleri gazlarla?? "yoksa ben daha uzun süre kutuda bekletirdim") ve ayarlarda emeği geçen Emre ve Mesut'a çok teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.:thumbup::halay::halay:

Teşekkür ederim Mehmet abi.Motor tek startta üzmeden çalıştı.:thumbup:
Bende artık nitrocular arasındaki yerimi aldım.:halay::halay:
Dün dur durak bilmeden ,neredeyse hiç oturmadan dolu dolu çok keyifli bir gün geçirdik.:halay:
Kurulumda(verdikleri gazlarla?? "yoksa ben daha uzun süre kutuda bekletirdim") ve ayarlarda emeği geçen Emre ve Mesut'a çok teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.:thumbup::halay::halay:
Ahmet abi kutuları boşaltma zamanı geldi bence ?

• Haha
Tepkiler: Ahmet ATICI
Ahmeeeet , naaptıııın:eek::laugh:
Nitro pişmanlıktır demedik mi sana :eek:;D
Neyse , olan olmuş artık napalım , nitro da çok ucuz , güle güle bol bol kırımsız uç kardeşim :halay::hoppa:Hayırlı olsun :thumbup:

Ahmet abi hayırlı olsun, model şahane %p%p%p Maşallah tek seferde tık diye çalışıyor... Ama bence nitro tecrübesi fazlasıyla arttı son dönemde, ayarsal sıkıntılar kalmadı, onun da etkisi olabilir.

Haftasonu bi bursa aile ziyareti var ondan sonraki bi haftasonu ben de katılıp bi 380 ile takılmak ve nitroların dumanlarından istifade etmek isterim :)

...

Ahmet, hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar. Öyle kutuda beklet, beklet nereye kadar? Gün yüzü görsün garipler.