8 Kasım Ömerli Hava Çekimi

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar selam, hafta sonu güzel bir buluşma yaptık, havadan çekim işini denedim fena olmadı ama 2.4Ghz kumandalar ve 5.8Ghz fpv sistemleri vardı alanda görüntüde yer yer siyah çizgiler belirdi bu yüzden :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üstad öncelikle müzik seçimi şahane :thumbup: Görüntüler de bence gayet başarılı, hatta bana göre park çekimlerinden de daha iyi :halay:
Bence sen bu işi sevmeye başladın, yakında hava çekim işlerine başlarsan şaşırmam :D

Bu arada yine güzel ve kalabalık bir buluşma olmuş. Üüzücü olan tek nokta ise, sahadaki tüm modelcilerin uçakçı olması :lol: :lollol:

yok Mehmet abi :D Battal ve Ahmet vardı helileriyle coştular :D Fusion 50 ve Goblin 770 :D

pervane bulamıyorum TR de 9x4.5 :( 1 set bulsam şu ufak jellyide ortadan kaldırıcam ama bulamıyorum :( park ve bahçelerde çok güzeldi abi öyle deme ya :D

Mesut AKIN' Alıntı:
yok Mehmet abi :D Battal ve Ahmet vardı helileriyle coştular :D Fusion 50 ve Goblin 770 :D

pervane bulamıyorum TR de 9x4.5 :( 1 set bulsam şu ufak jellyide ortadan kaldırıcam ama bulamıyorum :( park ve bahçelerde çok güzeldi abi öyle deme ya :D
Yok onlar da güzeldi ama bu bence onlardan 1-2 tık daha güzel olmuş, yani bence :D

Hıım Battal ve Ahmet ya da helileri göremeyince, yok zannettim ama meğer bizleri temsil eden canavar gibi 2 helici kardeşimiz sahada imiş :thumbup: :bravo: :halay:

Bu arada Fusion 50 Ahmet'tin yeni helisi ve Cemil'in sattığı model mi yoksa ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok onlar da güzeldi ama bu bence onlardan 1-2 tık daha güzel olmuş, yani bence :D

Hıım Battal ve Ahmet ya da helileri göremeyince, yok zannettim ama meğer bizleri temsil eden canavar gibi 2 helici kardeşimiz sahada imiş :thumbup: :bravo: :halay:

Bu arada Fusion 50 Ahmet'tin yeni helisi ve Cemil'in sattığı model mi yoksa ??

evet abi aynen öyle :D Cemil abinin sattığı model :) bu arada Emre arkadaşımızda vardı Trex 600 ile :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
evet abi aynen öyle :D Cemil abinin sattığı model :) bu arada Emre arkadaşımızda vardı Trex 600 ile :)
Nasıl Ankara'lı Emre mi ?? Süpermiş :halay: Battal yine çoşturmuş Goblin'i :thumbup:

Bu arada senin uçağa kardeş mi geldi ne ;D :D

Ankaralı değil abi :D bi kardeş daha geliyor bu arada :D yolda şuan :D

Biraz günün sonuna yetiştik emme 2 - 3 saat de olsa dostlarla vakit geçirmek güzeldi %p
Ahmedin model Cemil hocamın sattığı model sağolsun :bravo:
Sizleri de özledik be mehmet abi bide senin 570 i merak ediyorum bi tur verirsin artık solaklarda :) :yuppi:

Usame BATTAL' Alıntı:
Biraz günün sonuna yetiştik emme 2 - 3 saat de olsa dostlarla vakit geçirmek güzeldi %p
Ahmedin model Cemil hocamın sattığı model sağolsun :bravo:
Sizleri de özledik be mehmet abi bide senin 570 i merak ediyorum bi tur verirsin artık solaklarda :) :yuppi:
Geçte olsa helici olarak günü kurtarmış demeksiniz Battal :halay: :yuppi:

Valla ne yalan söyleyeyim bizlerde eski HELICI :laugh: ;D ClubRC ekibini özledik doğrusu %p Son gelişmelerden haberin yok sanırım biz artık Solaklara gitmiyoruz ;)

Eğer bir hafta sonu "Yuvacık Heliport" ta gelirsen 570 test etmen için 1 değil 2 tur veririm Battal ne demek :D :D (Biz gelelim dersek ya da bizim Istanbul'a gelmemizi beklersen model üretimden kalkabilir de :lol: :lollol: )

Çok güzel buluşma olmuş. :bravo:

Heliciler günü kurtarmış diyeceğim ama üstad'ın havadan çekim videosuna haksızlık olacak. :laugh:

Eline sağlık üstad video süper, bu gimball'da gelince çekimler tam pro olmaya başladı. :thumbup:

Merhabalar,
Bu uçuşların yapıldığı mekan tam olarak ömerlide nerededir ?

Murat Yılmaz' Alıntı:
Merhabalar,
Bu uçuşların yapıldığı mekan tam olarak ömerlide nerededir ?
Burası şu an barajın suları altında. O sene aşırı kuraklık olunca bu alanlar ortaya çıktı diye biliyorum. Ama kesin koordinatları ne dersen, o kadarını bilmiyorum ne yazık ki...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Burası şu an barajın suları altında. O sene aşırı kuraklık olunca bu alanlar ortaya çıktı diye biliyorum. Ama kesin koordinatları ne dersen, o kadarını bilmiyorum ne yazık ki...

Bilgi için teşekküerler abi,
Ömerli bana çok yakın olduğundan 3 hafta önce bi keşif için baktığımda böyle yer görememiştim. Peki ömerli tarafında böyle geniş başka yer bilen var mıdır?